- هنرهای نمایشی - مهلت ارسال آثار در بخش دیگر گونه های نمایشی جشنواره فجر تمدید شد

مهلت ارسال آثار در بخش دیگر گونه های نمایشی جشنواره فجر تمدید شد

تاریخ 16 شهریور 1400 ساعت 12:16:57
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001277
مهلت ارسال آثار به بخش دیگرگونه‌های نمایشی (تولیدات تازه) چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر تمدید شد.
مهلت ارسال آثار در بخش دیگر گونه های نمایشی جشنواره فجر تمدید شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مهلت دریافت آثار بخش دیگرگونه‌های نمایشی (تولیدات تازه) تا ۱۵ مهر تمدید شد.

بر این اساس متقاضیان می‌توانند پیشنهادنامه خود را به همراه ارسال نهایتاً ۵ دقیقه تصویر ویدیویی که در آن کارگردان یا ایده‌پرداز به معرفی و تشریح ایده‌ خود می‌پردازد، تا تاریخ ۱۵ مهر به دبیرخانه چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاترفجر ارائه کنند. نتایج اولیه این بخش تا تاریخ ۲۰ مهر اعلام خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این نشانی نسبت به ثبت تقاضا اقدام کنند. چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر بهمن ماه ۱۴۰۰ به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود.

بخش دیگر گونه های اجرایی از بخش های جوان جشنواره تئاتر فجر است. انتخاب این واژه برای دسته بندی گروهی از آثار نمایشی، به  دلیل تفاوت آثار این بخش با دیگر آثار حاضر در دو بخش صحنه ای و خیابانی جشنواره است. این واژه اشاره به گسترده دیدن مفهوم اجرا، صحنه اجرا، شرایط اجرا، نحوه ارتباط اجرا با مخاطب و هر آن چیز دیگری دارد که نتوان آثار حاضر در این بخش را در بخش های مرسوم جشنواره دسته بندی کرد.

 

چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در ۸ بخش مسابقه نمایشنامه نویسی، نمایش های صحنه ای، نمایش های خیابانی، دیگرگونه های اجرایی، تئاتر ملل، رادیو تئاتر و مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر، بهمن ۱۴۰۰ به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها