- مازندران - مهلت ارسال آثار چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران تمدید شد

مهلت ارسال آثار چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران تمدید شد

تاریخ 21 آذر 1401 ساعت 12:01:16
منبع: ایرنا
کد خبر: 002292
 دبیر چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران از تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره ابوذر تا پنجم دی ماه خبر داد.
مهلت ارسال آثار چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران تمدید شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا، حسین احمدی با اعلام اینکه خبرنگاران مازندرانی می توانند آثار تولیدی خود را از اول دی ماه ۱۴۰۰ لغایت پنجم دی ماه ۱۴۰۱ به سامانه جشنواره به آدرس aboozarmaz.ir ارسال کنند، اظهارکرد: این رخداد رسانه ای در ۱۱ قالب گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، عکس، اینفوگرافی، موشن گرافی، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست توسط سازمان بسیج رسانه استان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه هر خبرنگار می تواند در مجموع ۶ اثر در بخش های مختلف ارسال کند، یادآور شد: آثار ارسالی بیش از تعداد مدنظر، مورد داوری قرار نخواهد گرفت.

دبیر چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران گفت: خبرنگاران مازنی می توانند آثار خود را در ۱۳ محور شعار سال "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین"، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه های اقدام، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، مکتب شهید سلیمانی، امید و نشاط آفرینی، خانواده، جامعه و فرزندآوری، سبک زندگی ایرانی - اسلامی، کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی و مازندران شناسی ارسال کنند.

احمدی با اشاره به اینکه کیفی سازی تولید محتوای رسانه ها، هدف اصلی جشنواره ابوذر است، افزود: به دلیل اهمیت موضوع داوری آثار و بالابردن کیفیت جشنواره، درصدد هستیم همچون جشنواره قبلی با همکاری دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از داوران خبره و توانمند ملی بهره ببریم.

وی کیفیت آثار را بر کمیت آن ارجح دانست و از خبرنگاران خواست با تولید آثار کیفی در جهت پویایی جشنواره تلاش کنند تا در نهایت آثار ارزنده ای برای اختتامیه جشنواره کشوری ابوذر ارسال شود.

دبیر چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران با اعلام اینکه در نظر داریم همچون جشنواره قبلی، کتاب جشنواره همزمان با اختتامیه منتشر و توزیع شود، ادامه داد: انتشار کتاب جشنواره سوم، رضایت اهالی رسانه را در پی داشت و سند ماندگاری در عرصه خبر باقی ماند.

احمدی خاطرنشان کرد: در دسترس قرار گرفتن آثار برتر، موجبات شفاف سازی جشنواره را فراهم و چراغ راه اهالی رسانه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه برترین آثار به جشنواره ابوذر کشوری ارسال می شوند تا در بُعد ملی مورد ارزیابی قرار گیرد، یادآور شد: سال گذشته ۲ خبرنگار مازندرانی در رشته های تیتر و گزارش در جشنواره ملی ابوذر حائز رتبه شدند.د

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها