- مازندران - انتشاراولین سررسید کاربردی تبری ویژه فرهنگ، هنر و گردشگری مازندران

انتشاراولین سررسید کاربردی تبری ویژه فرهنگ، هنر و گردشگری مازندران

تاریخ 07 اسفند 1402 ساعت 21:44:01
کد خبر: 002627
سر رسید تبری لیلم (۱۴۰۳ خورشیدی|۳۶_۱۵۳۵تبری) در صفحه‌هات تمام‌رنگی با کاغذ تحریر درجه یک خارجی و جلد و صحافی با کیفیت در نسخه‌های نفیس، رقعی و رومیزی تولید شده است
انتشاراولین سررسید کاربردی تبری ویژه فرهنگ، هنر و گردشگری مازندران

به گزارش واژه روز، سر رسید تبری لیلم (۱۴۰۳ خورشیدی|۳۶_۱۵۳۵تبری) در صفحه‌هات تمام‌رنگی با کاغذ تحریر درجه یک خارجی و جلد و صحافی با کیفیت در نسخه‌های نفیس، رقعی و رومیزی تولید شده است. در این سالنامه علاوه بر صفحات روزشمار صفحه‌هات بسیار مفید و با ارزش فرهنگی، هنری و گردشگری گنجانده شده که ارزش این محصول را چندین برابر می‌کند. این سررسید شامل پلنر ماهانه و QR کدهای هوشمند برای مکان‌یابی مکان‌های گردشگری ثبت شده‌ی ملی و مراکز دیدنی و طبیعت مازندران می‌باشد. ‌‌‎در این سالنامه شما با مکان‌های گردشگری، غذاهای بومی، آداب و رسوم، صنایع دستی، معرفی مفاخر فرهنگ و هنر، نوازندگان و هنرمندان موسیقی، تجسمی، سینما، تئاتر، داستان‌ها و افسانه‌های کهن و هرآنچه که شما از فرهنگ و آداب و سنن باید بدانید آشنا می‌شوید. در صفحات روزشمار آن ضرب‌المثل‌ها و زبان‌زدهای معروف آورده شده که این محصول را خاص و متمایز می‌کند. علاوه بر گاه‌شمار شمسی، میلادی و قمری، دارا بودن گاه‌شمار تبری از نقاط قوت این سالنامه می‌باشد. در نهایت چک لیست سفر طراحی شده که لازمه‌ی هر مسافرتی است. معرفی هتل‌های برگزیده و موزه‌ها نیز در آخر این سالنامه درج شده است.

ضمناً سالنامه تبری لیلم در دو نسخه رقعی و وزیری به بازار عرضه شده و علاقمندان می‌توانند از کتابفروشی‌های معتبر و یا خرید اینترنتی از وبسایت نشر نت این سالنامه را تهیه کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها