- موسیقی - مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد

مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد

تاریخ 12 خرداد 1402 ساعت 19:30:03
منبع: انجمن موسیقی ایران
کد خبر: 002398
با توجه به‌ درخواست‌ها و تماس‌های فراوان پذیرفته شدگان این رویداد مهم موسیقایی در مرحله اول و بمنظور ایجاد امکان حضور حداکثری شرکت‌کنندگان، زمان ارسال آثار به مرحله نهایی شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تا پایان روز جمعه ۱۹ خردادماه تمدید شد.    
 مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، با توجه به‌ درخواست‌ها و تماس‌های فراوان پذیرفته شدگان این رویداد مهم موسیقایی در مرحله اول و بمنظور ایجاد امکان حضور حداکثری شرکت‌کنندگان، زمان ارسال آثار به مرحله نهایی شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تا پایان روز جمعه ۱۹ خردادماه تمدید شد.

پیش از این، دبیرخانه جشنواره پس از پایان کار هیئت‌های تخصصی داوری مرحله مقدماتی و بررسی ۱۷۹۲ اثر ارسالی در دو بخش موسیقی دستگاهی و موسیقی کلاسیک، اسامی ۲۷۳ نفر برای راه یابی به مرحله نهایی را اعلام کرده بود. 

همچنین در این دوره در بخش موسیقی دستگاهی ۱۰۷۶ خواننده و نوازنده، در بخش موسیقی کلاسیک ۲۷۷ نوازنده شرکت کردند که بعد از ارزیابی و بررسی توسط هیئت داوران ۱۸۷ نفر در بخش موسیقی دستگاهی و ۸۶ نفر در بخش موسیقی کلاسیک انتخاب شدند که اسامی آنها در سایت جشنواره موسیقی جوان و انجمن موسیقی ایران قابل مشاهده است. 

راه‌یافتگان به مرحله نهایی می‌بایست آثار خود را بر اساس رپرتوارهای تعیین شده در فراخوان اصلی، تا پایان روز جمعه نوزدهم خرداد ماه سال جاری در سامانه بامک بارگذاری کنند.

اسامی برگزیدگان بخش‌های موسیقی نواحی، آهنگسازی، پیانو ایرانی و ویولن ایرانی بواسطه تک‌مرحله‌ای بودن این بخش‌ها، در اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان هم‌زمان با سایر بخش‌ها اعلام می‌شود.

Bookmark and Share
حمیدسائل
13 خرداد 1402 ساعت 01:53:04
- 0
ارسال پاسخ
کار و فعالیت‌بسیارعالی و پر ثمر ،که آرزومند موفقیت تمامی اساتید و هنرمندان و پرسنل و کادر های مختلف و زحمتکش این جشنواره ها هستم و امیدوارم گروه سلام‌افغانستان را نیز همیشه درجمع شما عزیزان هنرمند سهیم بدارید و بین هنرمندان درکل جهان مرزو دیوارهای جغرافیایی وجود نداشته باشد ،پیروز مانا و خوش بدرخشید و موفق باشید ،گروه سلام‌افغانستان بابهترین هنرمندان هنجره طلایی و چیردست آماده بهترین هنرنمایی هستند،مخلص شما ح ،س
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها