- سینما - مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره فیلم شهر تمدید شد

مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره فیلم شهر تمدید شد

تاریخ 19 اردیبهشت 1401 ساعت 15:25:27
منبع: ایرنا
کد خبر: 001874
مهلت ارسال آثار به بخش های مختلف هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر تا ۳۱ اردیبهشت ماه تمدید شد.  
مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره فیلم شهر تمدید شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر و محله، این جشنواره به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی، هنری و سینمایی مدیریت شهری در سال ۱۴۰۱ در شش بخش «مسابقه سینمای ایران»، « مسابقه سینمای بین الملل»، «مسابقه محله»، «مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران»، «مسابقه آفرینش های شهری» و «جنبی» توسط موسسه تصویر شهر - سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برگزار می شود.

ثبت نام این دوره از جشنواره که از اسفند ماه سال ۱۴۰۰ آغاز شده است بنا به درخواست فیلمسازان و هنرمندان جهت ثبت نام اینترنتی و بارگذاری آثار در بخش های مختلف این رویداد سینمایی تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

توجه به فرهنگ ایرانی اسلامی، به تصویر کشیدن تغییرات فرهنگی نقد تصویری، تحکیم بنیان خانواده، توسعه زیرساخت های شهری، مواجهه با بحران و مصائب با زیر مجموعه بلایایی طبیعی (با نگاه ویژه به بیماری کرونا)، حکمرانی شهری با زیر مجموعه قانونگذاری و برنامه محوری؛ فعالیت جهادی، برقراری انضباط مالی و توسعه منابع، بازتعریف حقوق شهروندان و اشاعه آن و حفظ منابع شهری، توسعه پایدار با محوریت حفاظت از میراث طبیعی و شهری، توسعه و نگهداری فضای سبز، حفاظت از محیط زیست و آثار مرتبط با پایتخت ایران با محوریت تهران شناسی و تهران نگاری از اهم اهداف این جشنواره خواهد بود.

ثبت نام آثار تنها به شکل اینترنتی و از طریق سایت جشنواره به نشانی www.shahrfilmfest.com امکان پذیر است.

لازم به ذکر است که در بخش های بلند داستانی، سینمایی، سریال و نمایش خانگی نیازی به بارگذاری اثر در سایت نبوده و تنها آپلود تیزر آن قابل قبول است.

هشتمین جشنواره بین المللی  فیلم شهر و محله با شعار «اشاعه حقوق و اخلاق شهروندی» و با هدف تبدیل کلان شهر تهران به الگویی برای جهان اسلام توسط موسسه تصویر شهر- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به دبیری مجید اکبرشاهی تابستان سال ۱۴۰۱ در شهر تهران برگزار می شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها