- مازندران - پیشکوت عرصه رسانه مازندران آسمانی شد

علی‌سینا رویگریان در شامگاه سه‌شنبه دار فانی را وداع گفت

پیشکوت عرصه رسانه مازندران آسمانی شد

تاریخ 18 بهمن 1402 ساعت 17:05:28
کد خبر: 002620
روز گذشته روزنامه‌نگار باسابقه و شناخته‌شده‌ی مازندران و چهره پیشکسوت عرصه‌ی رسانه‌ی شمال کشور پس از تحمل یک دوره بیماری امشب در سن ۷۴ سالگی درگذشت. به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا، «علی‌سینا رویگریان» روزنامه‌نگار، ویراستار، دبیر و پیشکسوت حوزه‌ی خبر و رسانه مازندران که بیش از پنج دهه پیشینه‌ی فعالیت در این عرصه‌ی فرهنگی داشت، شامگاه دوشنبه در بیمارستان شفای ساری چشم از جهان فروبست. رویگریان از نخستین دانش‌آموختگان علوم ارتباطات در مازندران بود که در کارنامه‌ی فعالیت بیش از پنج دهه‌ای او همکاری با تعداد زیادی از نشریات اعم از ماهنامه، فصلنامه، دوهفته‌نامه، هفته‌نامه و روزنامه دیده می‌شود.
پیشکوت عرصه رسانه مازندران آسمانی شد

روز گذشته روزنامه‌نگار باسابقه و شناخته‌شده‌ی مازندران و چهره پیشکسوت عرصه‌ی رسانه‌ی شمال کشور پس از تحمل یک دوره بیماری امشب در سن ۷۴ سالگی درگذشت.

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا، «علی‌سینا رویگریان» روزنامه‌نگار، ویراستار، دبیر و پیشکسوت حوزه‌ی خبر و رسانه مازندران که بیش از پنج دهه پیشینه‌ی فعالیت در این عرصه‌ی فرهنگی داشت، شامگاه دوشنبه در بیمارستان شفای ساری چشم از جهان فروبست.

رویگریان از نخستین دانش‌آموختگان علوم ارتباطات در مازندران بود که در کارنامه‌ی فعالیت بیش از پنج دهه‌ای او همکاری با تعداد زیادی از نشریات اعم از ماهنامه، فصلنامه، دوهفته‌نامه، هفته‌نامه و روزنامه دیده می‌شود.

او دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی رشته مطبوعات و رادیو و تلویزیون از دانشکده‌ی علوم اجتماعی دانشگاه تهران بود و سال ۱۳۵۶ نیز بورسیه یونسکو برای دوره تخصصی و کسب دیپلم تکنولوژی سمعی و بصری مرکز عالی آموزشی سازمان بین‌المللی کار در تورینو ایتالیا شد.

همکاری با نشریاتی هم‌چون روزنامه‌ی صبح امروز، روزنامه بشیر مازندران، هفته‌نامه قارن، هفته‌نامه هراز، هفته‌نامه پیک شمال، دوهفته‌نامه سرخرود، ماهنامه ارمون، هفته‌نامه تمشک، روزنامه خبرشمال و هفته‌نامه حس هفتم و هم‌چنین داوری در چند جشنواره‌ی رسانه‌ای نیز بخشی از فعالیت‌های سال‌های اخیر زنده‌یاد رویگریان است.

وی با وجود سابقه و سن بالا، هم‌چنان به طور مستمر در عرصه‌ی رسانه چه به عنوان مشاور و دبیر و سردبیر و چه در جایگاه نویسنده انواع محتوای رسانه‌ای از جمله گزارش، یادداشت و تحلیل حضوری فعال داشت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها