- مازندران - مسابقه عکاسی فرشته‌های آسمانی سوادکوه شمالی

مسابقه عکاسی فرشته‌های آسمانی سوادکوه شمالی

تاریخ 29 فروردین 1400 ساعت 10:26:41
کد خبر: 001070
آغاز مسابقه عکاسی فرشته های آسمانی به مناسبت گرامیداشت ماه رمضان
مسابقه عکاسی فرشته‌های آسمانی سوادکوه شمالی

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسابقه عکاسی فرشته‌های آسمانی به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان با همکاری موسسه فرهنگی و هنری آوای هنر شیرگاه و بسیج رسانه سوادکوه شمالی برگزار می گردد.

«مهدی یزدانی شورمستی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه شمالی گفت مسابقه عکاسی و فیلم کوتاه از سفره‌های سحری و افطاری در ماه مبارک رمضان ویژه روزه اولی‌ها می باشد که امسال برای اولین بار روزه گرفته و در این ضیافت الهی شرکت می نمایند برگزار می‌شود.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با تهیه عکس و فیلم کوتاه موبایلی از سفره‌های افطاری و سحری ساده خود در این مسابقه شرکت کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه شمالی گفت: هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر ۳ عکس به شماره 09118769707در پیام رسان واتساپ و با ارسال مشخصات کامل ارسال نمایند .

 یزدانی شورمستی زنده نگاه داشتن سنت پسندیده ساده زیستی در ماه مبارک رمضان را از جمله اهداف مهم برگزاری مسابقه عکس « سفره افطاری ساده » عنوان کرد و گفت: علاقه مندان می‌توانند در تهیه و ارسال عکس و فیلم کوتاه  به موضوعاتی مانند افطاری ساده، آشنایی با آیین‌ها و سنت های ساده ویژه ماه مبارک رمضان، کمک مؤمنانه و نوع دوستانه، فضیلت های ماه رمضان و روزه داری، مسائل روز مانند بیماری کرونا و... توجه کنند.

وی گفت: مهلت ارسال آثار تا پایان ماه مبارک رمضان می باشد و پس از داوری آثار بعد از عید سعید فطر به برگزیدگان این مسابقه  به رسم یادبود لوح تقدیر و  جوایزی اهدا می گردد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها