- مازندران - مسابقه عکاسی فرشته‌های آسمانی سوادکوه شمالی

مسابقه عکاسی فرشته‌های آسمانی سوادکوه شمالی

تاریخ 29 فروردین 1400 ساعت 10:26:41
کد خبر: 001070
آغاز مسابقه عکاسی فرشته های آسمانی به مناسبت گرامیداشت ماه رمضان
مسابقه عکاسی فرشته‌های آسمانی سوادکوه شمالی

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسابقه عکاسی فرشته‌های آسمانی به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان با همکاری موسسه فرهنگی و هنری آوای هنر شیرگاه و بسیج رسانه سوادکوه شمالی برگزار می گردد.

«مهدی یزدانی شورمستی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه شمالی گفت مسابقه عکاسی و فیلم کوتاه از سفره‌های سحری و افطاری در ماه مبارک رمضان ویژه روزه اولی‌ها می باشد که امسال برای اولین بار روزه گرفته و در این ضیافت الهی شرکت می نمایند برگزار می‌شود.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با تهیه عکس و فیلم کوتاه موبایلی از سفره‌های افطاری و سحری ساده خود در این مسابقه شرکت کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه شمالی گفت: هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر ۳ عکس به شماره 09118769707در پیام رسان واتساپ و با ارسال مشخصات کامل ارسال نمایند .

 یزدانی شورمستی زنده نگاه داشتن سنت پسندیده ساده زیستی در ماه مبارک رمضان را از جمله اهداف مهم برگزاری مسابقه عکس « سفره افطاری ساده » عنوان کرد و گفت: علاقه مندان می‌توانند در تهیه و ارسال عکس و فیلم کوتاه  به موضوعاتی مانند افطاری ساده، آشنایی با آیین‌ها و سنت های ساده ویژه ماه مبارک رمضان، کمک مؤمنانه و نوع دوستانه، فضیلت های ماه رمضان و روزه داری، مسائل روز مانند بیماری کرونا و... توجه کنند.

وی گفت: مهلت ارسال آثار تا پایان ماه مبارک رمضان می باشد و پس از داوری آثار بعد از عید سعید فطر به برگزیدگان این مسابقه  به رسم یادبود لوح تقدیر و  جوایزی اهدا می گردد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi