- مازندران - خبرنگار مازندرانی در جشنواره ملی «سردار آسمانی» برگزیده شد

خبرنگار مازندرانی در جشنواره ملی «سردار آسمانی» برگزیده شد

تاریخ 21 شهریور 1400 ساعت 17:13:02
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001290
رقیه توسلی خبرنگار مازندرانی روزنامه قدس برگزیده جشنواره ملی «سردار آسمانی» در بخش یادداشت و سرمقاله شد.
خبرنگار مازندرانی در جشنواره ملی «سردار آسمانی» برگزیده شد

به گزارش واژه‌روز، آیین اختتامیه جشنواره سراسری مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری «سردار آسمانی» با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیران و اهالی رسانه و با معرفی نفرات برگزیده طی آیینی حضوری و مجازی در سیرجان به کار خود پایان داد.

این رخداد رسانه‌ای با هدف نکوداشت نام و یاد سردار بزرگ جهان اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجلیل از تولیدکنندگان محتوا با موضوع این شهید گرانقدر برگزار شد و «رقیه توسلی» خبرنگار مازندرانی روزنامه قدس با اثر «رقص اندر خون خود، مردان کنند» توانست رتبه دوم بخش «یادداشت و سرمقاله» را کسب و لوح تقدیر و تندیس جشنواره را از آن خود کند.

گفتنی است: رقیه توسلی خبرنگار روزنامه قدس طی دو دهه فعالیت مطبوعاتی موفق به کسب بیش از 20 جایزه مطبوعاتی در جشنواره های متعدد رسانه ای شد که از این میان 8 جایزه ملی بوده است.

کسب رتبه در جشنواره سراسری ایثار و شهادت، جشنواره ملی پلیس، جشنواره ملی ایثار و مهربانی، چهارمین جشنواره دانشگاه های شمال کشور، جشنواره ملی آیات، جشنواره سراسری ایثار و رسانه، جشنواره سراسری نشریات روستایی و جشنواره ملی سردار آسمانی از مهمترین جوایز ملی ایشان در فعالیت های مطبوعاتی است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi