- مازندران - خبرنگار مازندرانی در جشنواره ملی «سردار آسمانی» برگزیده شد

خبرنگار مازندرانی در جشنواره ملی «سردار آسمانی» برگزیده شد

تاریخ 21 شهریور 1400 ساعت 18:13:02
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001290
رقیه توسلی خبرنگار مازندرانی روزنامه قدس برگزیده جشنواره ملی «سردار آسمانی» در بخش یادداشت و سرمقاله شد.
خبرنگار مازندرانی در جشنواره ملی «سردار آسمانی» برگزیده شد

به گزارش واژه‌روز، آیین اختتامیه جشنواره سراسری مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری «سردار آسمانی» با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیران و اهالی رسانه و با معرفی نفرات برگزیده طی آیینی حضوری و مجازی در سیرجان به کار خود پایان داد.

این رخداد رسانه‌ای با هدف نکوداشت نام و یاد سردار بزرگ جهان اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجلیل از تولیدکنندگان محتوا با موضوع این شهید گرانقدر برگزار شد و «رقیه توسلی» خبرنگار مازندرانی روزنامه قدس با اثر «رقص اندر خون خود، مردان کنند» توانست رتبه دوم بخش «یادداشت و سرمقاله» را کسب و لوح تقدیر و تندیس جشنواره را از آن خود کند.

گفتنی است: رقیه توسلی خبرنگار روزنامه قدس طی دو دهه فعالیت مطبوعاتی موفق به کسب بیش از 20 جایزه مطبوعاتی در جشنواره های متعدد رسانه ای شد که از این میان 8 جایزه ملی بوده است.

کسب رتبه در جشنواره سراسری ایثار و شهادت، جشنواره ملی پلیس، جشنواره ملی ایثار و مهربانی، چهارمین جشنواره دانشگاه های شمال کشور، جشنواره ملی آیات، جشنواره سراسری ایثار و رسانه، جشنواره سراسری نشریات روستایی و جشنواره ملی سردار آسمانی از مهمترین جوایز ملی ایشان در فعالیت های مطبوعاتی است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها