- مازندران - عرضه کتاب رایگان در نوشهر انجام گرفت

عرضه کتاب رایگان در نوشهر انجام گرفت

تاریخ 18 مرداد 1401 ساعت 14:02:48
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002036
غرفه عرضه کتاب رایگان در جهت ترویج و گسترش کتابخوانی در شهر نوشهر و در زمان عصر عاشورا بین عزاداران حسینی و با همکاری شهرداری و شورای شهر نوشهر برپا شد.
عرضه کتاب رایگان در نوشهر انجام گرفت

معنوی/ واژه‌روز، عباس همپا، شهردار نوشهر ضمن تسلیت ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: وقتی مطالعه و خرید کتاب کم شده و جای آن را فضای مجازی و تلفن همراه گرفته است، شهرداری نوشهر تصمیم گرفته است غرفه هایی را ایجاد کند که عرضه کتاب در آن به صورت رایگان باشد تا فرهنگ کتابخوانی گسترش یابد و این کار در بین عزاداران حسینی و  با همت اعضای شورای اسلامی شهر انجام شد.

شهردار نوشهر گفت: دلیل اصلی که عصر عاشورا برای نذر و عرضه رایگان کتاب انتخاب شد بر این بوده‌است که عصر عاشورا در نوشهر میزبان عزاداران زیادی است و همین‌طور از شبکه طبرستان پخش مستقیم بود.

او ادامه داد: طی گفت و گوهایی که با انتشارات ناسنگ که در نوشهر است داشتیم، پذیرفت تا کتاب های این غرفه را از چاپ هایی که داشته است تامین کند.

در آخر صاحب امتیاز انتشارات ناسنگ، میترا متاجی، از این عمل شهردار و اعضای شورای شهر نوشهر تقدیر کرده و گفت: در این غرفه حدود ۱۵۰۰ نسخه کتاب در اختیار عزاداران حسینی نوشهر به صورت رایگان قرار گرفت.

او با اشاره به اینکه در همان دقایق ابتدایی برنامه همه کتاب‌ها عرضه شد گفت: برپایی اینگونه غرفه ها راهکار مناسبی جهت ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi