- مازندران - طرح آزادسازی ساحل و واگذاری پلاژه های دولتی باید دولتی شود

طرح آزادسازی ساحل و واگذاری پلاژه های دولتی باید دولتی شود

تاریخ 19 آبان 1401 ساعت 14:48:37
منبع: مهر
کد خبر: 002204
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با اشاره به خاک خوردن آزادسازی ساحل و واگذاری پلاژه های دولتی خواهان عملیاتی شدن این طرح ها شد.
طرح آزادسازی ساحل و واگذاری پلاژه های دولتی باید دولتی شود

به گزارش واژه‌روز به نقل از مهر، منصورعلی زارعی در نخستین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری مازندران در اتاق بازرگانی استان با اشاره به ظرفیت‌های موجود در استان شامل دریا و ساحل برای ایجاد اشتغال پایدار به طرح آزادسازی سواحل و واگذاری پلاژهای دولتی اشاره کرد و گفت: این طرح به معنای واقعی در حال خاک خوردن است.

وی بر لزوم واگذاری پلاژهای دولتی ساحلی به بخش‌های مردمی و خصوصی تاکید کرد و گفت: وزرات اقتصاد و دارایی باید در زمنیه آزادسازی ساحل و واگذاری پلاژهای دولتی برنامه ریزی لازم دانست و دستگاه‌ها نیز نباید در این زمینه چسبندگی داشته باشند.

زارعی به نقش استان در رشد اقتصادی کشور اشاره کرد وبا بیان اینکه بسیاری از مشکلات از دولت‌های قبل به ارث رسیده است، گفت: سهم کشاورزی در تولید ناخالص داخلی ۲۲ درصد است که نشان دهنده نقش غیرقابل انکار آن در توسعه است.

این نماینده مجلس با اظهار اینکه مازندران قطب تولید شیلات، برنج و گوشت سفید در کشور است، افزود: این استان در تأمین امنیت غذایی نقش دارد و باید برای بازاریابی محصول برنامه ریزی اساسی شود.

علی بابایی کارنامی دیگر نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس نیز با بیان اینکه ریل گذاری دولت برای توسعه استان بی سابقه بوده است، گفت: خوشبختانه برنامه جامع فرصت‌های سرمایه گذاری در ساری و میاندرود در حال تدوین است.

وی با اظهار اینکه مازندران در حوزه‌های زیرساختی، راه و گردشگری با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند، تأمین اعتبارات و تخصیص آن متناسب با جمعیت شناور را برای رفع مشکلات لازم دانست و گفت: سالانه بیش از ۵۵ میلیون مسافر و گردشگر به استان سفر می‌کند از این رو باید نسبت به تکمیل زیرساخت‌ها اقدام کرد.

این نماینده مجلس با تقدیر از تلاش‌های مسئولان برای توسعه اقتصادی و انجام کارهای زیربنایی گفت: باید با برنامه ریزی اصولی امید و آرامش را بین مردم زنده کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها