- مازندران - افتتاحیه نگارخانه «مهرُدی» در قائمشهر

افتتاحیه نگارخانه «مهرُدی» در قائمشهر

تاریخ 20 بهمن 1398 ساعت 14:23:54
منبع: حوزه هنری
کد خبر: 000367
نگارخانه «مهرُدی» با نمایش آثار نقاشی و مجسمه 17 هنرمند برجسته گشایش یافت.
افتتاحیه نگارخانه «مهرُدی» در قائمشهر

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران، عصر جمعه 18 بهمن «مهدی معصومی گرجی» همراه با «علیرضا پاکبین» رئیس و معاون فرهنگی هنری این نهاد برای تماشای آثار به نمایش در آمده در نگارخانه «مهرُدی» به قائمشهر رفتند.

در این رویداد فرهنگی هنری که با گشایش نگارخانه مهرُدی همراه شد، آثار 17 نقاش و مجسمه ساز به مدت یک هفته در چشم‌انداز تماشای علاقمندان قرارخواهد گرفت.

رئیس حوزه هنری مازندران در حاشیه این برنامه برپا ساختن چنین نمایشگاهی در شهرستان قائمشهر را اقدامی فرخنده برشمرد و گفت: اینکه افرادی با انگیزه و پرشور به دایر کردن یک نمایشگاه اقدام می‌کنند امر مبارکی است و باید با همکاری و حمایت در کنار چنین رویدادهایی ایستاد تا جریان فرهنگی هنری استان بیش از پیش، از رونق برخوردار شود.

همچنین در نمایشگاه مهرُدی آثار فریدون امیدی، علی افتخار نسب، بهروز امیری راد، مهرداد ختایی، میثمه پرآور، فریبرز زرشناس، خلیل سمایی جابلو، مهدی سماکوش، رضوان صادق زاده، ابراهیم گنجیان، رحیم مولاییان، علی ندایی، هوشنگ هاتفی، مهشید هاشمی، رضا یحیایی، رضا هدایت و محجوبه نجفی به نمایش گذاشته شده است.

علاقمندان برای تماشای آثاراین نمایشگاه می‌توانند تا روز جمعه 25 بهمن همه روزه از ساعت 17 تا 30/21 به آدرس قائمشهر، خیابان بابل، تلار 10، بن بست دوم، نگارخانه مهرُدی مراجعه کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها