- مازندران - معاون فرهنگی کانون پرورش فکری مازندران منصوب شد

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری مازندران منصوب شد

تاریخ 04 تیر 1401 ساعت 14:15:06
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001952
با حکمی از سوی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران، فرشته شهمیرزادی به عنوان معاون فرهنگی این اداره کل منصوب شد.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری مازندران منصوب شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران، محمدعلی یزدان شناس در حکمی، « فرشته شهمیرزادی » را به سمت معاون فرهنگی خود در این اداره کل منصوب نمود.

وی در حکم انتصاب معاون فرهنگی کانون مازندران، این مسؤولیت را، امانتی مهم به معاون جدید عنوان کرد و خواستار تلاش  برای ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌ها و اهداف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مازندران شد.

مدیرکل کانون مازندران، همچنین ضمن تاکید بر تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر میان همکاران اداره کل و مراکز فرهنگی هنری استان خواستار ایجاد فضای پرنشاط و امید بخش و خلق فرصت‌های جدید به منظور توسعه خدمات فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان شد.

در بخشی دیگری  از این حکم آمده: انتظار می‌رود با بهره‌منـدی از ظرفیت و توان همکاران محترم و تلاش در جهت ایجاد فضایی پرنشاط و امیدبخش، همچنین پیگیری و اجرای دسـتورالعمل‌ها و بخشنامه‌های ستادی و استانی، تعامل مناسب با سایر واحدها، تقویت و توسـعه‌ی همکاری با آموزش و پرورش استان‌و سایر دستگاه‌های همسو، برقراری فضایی مناسب جهت ارتباط و بهره‌برداری از ظرفیت جامعه‌ی فرهنگی، هنری و ادبی استان اهتمام داشته باشید.

 

گفتنی است: فرشته شهمیرزادی از کارکنان با سابقه این اداره بوده که پیش از این در سمت کارشناس مسؤول فرهنگی استان فعالیت داشته است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi