- مازندران - افزایش همکاری های سازمان فرهنگی شهرداری ساری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران

افزایش همکاری های سازمان فرهنگی شهرداری ساری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران

تاریخ 01 تیر 1401 ساعت 15:58:05
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001948
نشستی با حضور احسان مرادی فر با علی یزدان شناس، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران با رئیس اداره فرهنگی و نمایندگان اجتماعی و شهر دوستدار کودک سازمان فرهنگی در دفتر مدیر کانون پرورش فکری برگزار شد.
افزایش همکاری های سازمان فرهنگی شهرداری ساری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران

واژه‌روز، در نشست رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری، احسان مرادی‌فر با مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران، علی یزدان شناس با حضور محمد جواد دیانی رئیس اداره فرهنگی و نمایندگان اجتماعی و شهر دوستدار کودک سازمان فرهنگی در دفتر مدیر کانون پرورش فکری صورت گرفت.

مرادی فر با اشاره به اینکه همکاری ها گذشته این دو نهاد در حوزه کودک و نوجوان ، گفت:ما به دنبال شرایطی هستیم ساری را به عنوان شهر دوستدار کودک معرفی کنیم .

در ادامه گفتگو مرادی‌فر بیان کرد: با توجه به اینکه شرایط آموزش و فرهنگ‌سازی مهیا کردیم، میتوانیم به توسعه مهارت های فردی و زندگی برای کودکان و نوجوانان امیدوار باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت خانه های شهروندی و خدمات رایگان آن گفت: خانه های شهروندی بیش از پیش رونق یافته و پیشرفت کرده.

او با بیان اینکه تنوع سبب جذابیت مطالب و یادگیری بهتر می‌شود؛ افزود: آموزشهای کار گروه کودک و نوجوان با هدف توسعه فرهنگ شهروندی، به صورت میدانی و در قالب های مختلف، کارگاه‌های آموزشی را برگزار می‌کند.

در ادامه محمد علی یزدان شناس مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، با اشاره به لزوم همکاری نهادها در اجرای فعالیت‌های فرهنگی، از استقرار تماشاخانه سیار به مدت ۳۰ روز در استان مازندران خبر داد.

وی با بیان اینکه این تماشاخانه تحت عنوان پیک امید برنامه‌های متنوع و استانداردی دارد؛ افزود: جنگ شادی، تئاتر عروسکی، نمایش فیلم و غیره از برنامه های پیک امید است.

یزدان شناس همچنین با اشاره به ظرفیت های کتابخوانی در ساری، گفت: سه شکل کتابخانه به صورت ثابت، پستی و سیار در سطح استان در حال فعالیت است.

وی در پایان با استقبال از همکاری در زمینه استعدادیابی، گفت: در ساری مباحث نجوم، تئاتر، قصه گویی و بازی های بومی محلی از اقبال خوبی برخوردار است.

گفتنی است؛ در آینده‌ای نزدیک تفاهم نامه همکاری سازمان فرهنگی شهرداری ساری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران تدوین و امضا می گردد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi