- موسیقی - تمدید ثبت‌نام جشنواره موسیقی امیر جاهد

تمدید ثبت‌نام جشنواره موسیقی امیر جاهد

تاریخ 06 بهمن 1400 ساعت 13:38:50
منبع: نای
کد خبر: 001663
ثبت نام چهارمین دوره جشنواره سراسری موسیقی امیر جاهد با توجه به استقبال و درخواست شرکت کنندگان به مدت یک ماه تمدید شد.

به گزارش واژه‌روز به نقل از نای، مهدی مساح بیدگلی (دبیر اجرایی چهارمین دوره جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد) از تمدید ثبت نام این جشنواره خبر داد.

بیدگلی گفت: ثبت نام این دوره که قرار بود در ۳۰ دی‌ماه به اتمام برسد با توجه به درخواست‌های متوالی به مدت یک ماه تمدید شد و متقاضیان حداکثر تا پایان بهمن ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره (خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد) ارسال نمایند.

دبیر اجرایی جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد افزود: بررسی آثار و اعلام نتایج اولیه در اسفند ماه سال جاری صورت خواهد پذیرفت و زمان اجرای صحنه‌ای برگزیدگان نیز در سال ۱۴۰۱ متعاقبا اعلام می‌گردد.

این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد محمدعلی امیرجاهد در دو شاخه موسیقی سنتی (دونوازی- اجرای گروهی – آواز) و موسیقی کلاسیک (دونوازی- اجرای گروهی – آواز) در رده‌های سنی الف (۷ تا ۱۴ سال)، ب (۱۵ تا ۲۲ سال)، ج (۲۳ تا ۳۰ سال) برگزار می‌شود.

متقاضیان با مطالعه آئین نامه و فراخوان جشنواره در سایت خانه موسیقی ایران IRANHMUSIC. IR و سایت خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد MOEENJAHED. IR می‌توانند نسبت به تکمیل فرم و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره اقدام نمایند.

.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها