- موسیقی - فراخوان چهارمین جشنواره موسیقی امیر جاهد منتشر شد

فراخوان چهارمین جشنواره موسیقی امیر جاهد منتشر شد

تاریخ 17 شهریور 1400 ساعت 13:45:34
منبع: خانه موسیقی ایران
کد خبر: 001282
فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد، منتشر شد و ثبت نام این دوره تا 30 دی ماه سال جاری ادامه دارد.
فراخوان چهارمین جشنواره موسیقی امیر جاهد منتشر شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از سایت خانه موسیقی، فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد منتشر شد و متقاضیان تا 30 دی ماه سال جاری فرصت دارند با مطالعه آیین‌نامه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

«مهدی مساح بیدگلی»(دبیر اجرایی جشنواره) با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی آثار و اعلام نتایج اولیه در بهمن ماه 1400 در نظر داریم اجرای صحنه‌ای پذیرفته شدگان نهایی در حضور هیئت داوران را اسفند ماه امسال برگزار کنیم.

دبیر اجرایی جشنواره گفت: این جشنواره این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه« دکتر معین » و«استاد محمدعلی امیرجاهد» در دو شاخه موسیقی سنتی (دونوازی- اجرای گروهی – آواز) و موسیقی کلاسیک (دونوازی- اجرای گروهی – آواز) در رده های سنی الف(7 تا 14 سال)، ب(15 تا 22 سال)، ج (23 تا 30 سال) برگزار می شود.

وی افزود: متقاضیان با مطالعه آئین نامه و فراخوان جشنواره در سایت خانه موسیقی ایران IRANHMUSIC.IR و سایت خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد MOEENJAHED.IR می توانند نسبت به تکمیل فرم و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره تا سی دیماه سال جاری اقدام نمایند.

بیدگلی در پایان گفت: سومین دوره جشنواره امیرجاهد باتوجه به شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و در نهایت به دو صورت آنلاین (ویژه پذیرفته شدگان شهرستانی) و حضوری (ویژه پذیرفته شدگان تهرانی) در تیر ماه سال جاری برگزار شد اما امیدواریم باتوجه به واکسیناسیون سراسری کرونا، دوره چهارم جشنواره همچون دوره¬های اول و دوم به صورت حضوری برگزار گردد.

علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر فراخوان، آئین نامه و فرم شرکت در جشنواره را دانلود نمایند.

http://www.iranhmusic.ir/upload/file/aeinname-form.pdf

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi