- موسیقی - درهای تالار وحدت به روی کنسرت‌ها باز می‌شود

درهای تالار وحدت به روی کنسرت‌ها باز می‌شود

تاریخ 20 آذر 1400 ساعت 16:26:13
منبع: مهر
کد خبر: 001509
سرانجام طلسم برگزار نشدن کنسرت‌ها در تالار وحدت تهران شکسته شد و قرار بر این است که روز پنجشنبه نهم دی ماه حسین صفامنش خواننده کردی تازه‌ترین اجرای زنده خود را در این مکان برگزار کند.
درهای تالار وحدت به روی کنسرت‌ها باز می‌شود

به گزارش واژه‌روز به نقل از مهر، حسین صفامنش خواننده موسیقی کردی که اغلب مخاطبان او را با خوانندگی تیتراژ سریال «نون خ» می‌شناسند، آغازگر برگزاری کنسرت‌های زنده در تالار وحدت خواهد بود.

این کنسرت در شرایطی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد، که مجموعه تالارهای وحدت و رودکی از تالارهای تابعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی طی ایام کرونا کنسرت زنده‌ای را برگزار نکرده بودند.

برگزاری کنسرت حسین صفامنش در تالار وحدت در شرایطی است که هنوز از جزییات نحوه فروش بلیت، قیمت بلیت و جاگذاری مخاطبان اطلاعاتی در سامانه فروش بلیت ثبت نشده و مشخص نیست که این کنسرت در چه شرایطی قرار است از مخاطبان میزبانی کند.

حسین صفامنش از جمله هنرمندان کرمانشاهی است که طی سال‌های اخیر عمده فعالیت‌های خود را متمرکز بر تولید و اجرای آثار موسیقایی در حوزه موسیقی کردی کرده است. ضمن اینکه انتشار آلبوم و تک آهنگ‌های مختلف، برگزاری کنسرت در چندین تالار موسیقی و اجرای برنامه در جشنواره‌های مختلف از جمله فعالیت‌های حسین صفامنش در عرصه موسیقی بوده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi