- مازندران - گرامیداشت روز مازندران در تالار وحدت

گرامیداشت روز مازندران در تالار وحدت

تاریخ 14 آبان 1400 ساعت 12:45:23
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001408
جشن  بزرگداشت روز مازندران با اجرای برنامه های گوناگون فرهنگ و هنری توسط هنرمندان مازندرانی در تالار وحدت تهران برگزار شد.
گرامیداشت روز مازندران در تالار وحدت

به گزارش واژه‌روز، دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته مازندران ضمن اعلام این خبر گفت : در راستای ترویج و توسعه فرهنگ بومی و آیینی  جشن گرامیداشت روز مازندران همراه با خاطرات فعالیت زنده یاد فرهود جلالی کندلوسی در ۱۲ آبان ۱۴۰۰  در تالار وحدت تهران  برگزار شد.

وی افزود: این برنامه توسط ستاد بزرگداشت روز مازندران و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و تهران ، بنیاد  رودکی، همیاران پارپیرار، بنیاد هم اندیشان تبری، شورای تشکل‌های مازنی های مقیم تهران ، هنرمندان و شعرا با پخش زنده شبکه تلویزیونی  روستا و علاقمندان در تالار وحدت انجام شد.

حسن پور اظهار داشت : تشکلهای مازنی ها نشان دادند که با وفاق و همدلی می توان در کنار هم شاد بود و لحظات مفرحی را رقم زد که این ستاد از همه ی عزیزان همراه کمال تقدیر و تشکر را دارد .

وی تصریح کرد: برنامه های مختلفی در استان مازندران از ۱۳ تا ۲۰ آبان از طریق این ستاد برنامه ریزی و اجرا خواهد شد و علاقه مندان می توانند از طریق آدرس اینستاگرام :

https://www.instagram.com/p/CVzNEEZIyEF/?utm_medium=copy_link

و

mazandaranemaa 

از این برنامه ها مطلع گردند .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi