- مازندران - حمایت از هنرمندان و تولید آثار فاخر فرهنگی هنری در سال جدید

حمایت از هنرمندان و تولید آثار فاخر فرهنگی هنری در سال جدید

تاریخ 24 فروردین 1399 ساعت 16:35:41
منبع: واژه روز
کد خبر: 000604
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در دیدار با استاندار مازندران،گزارشی از عملکرد این نهاد در سال ۹۸ و برنامه‌های سال جدید ارائه کرد.
 حمایت از هنرمندان و تولید آثار فاخر فرهنگی هنری در سال جدید

به گزارش واژه روز، «عباس زارع» صبح یکشنبه 24 فروردین در دیدار با استاندار مازندران ضمن قدردانی بابت حمایت‌های حسین‌زادگان از فرهنگ و هنر استان در سال 1398، گزارشی از عملکرد این اداره کل و برنامه‌های گوناگون فرهنگی و هنری استان ارائه کرد و از استاندار خواست تا در سال جدید نیز از فعالان فرهنگ و هنر استان حمایت کند.

وی اظهار کرد: با توجه به عملکرد خوب اهالی فرهنگ، هنر و رسانه مازندران در مبارزه با ویروس کرونا با تولید محتوا و باز نشر آن در رسانه‌ها و فضای مجازی و همچنین متضرر شدن فعالان این حوزه در ایام قرنطینه، خواستار حمایت ویژه از این بخش فرهیخته جامعه از سوی استانداری و دولت هستیم.

زارع به تشریح برنامه‌های مهم فرهنگی و هنری از جمله تجلیل از مفاخر استان، حمایت از انجمن‌ها و تولید آثار فاخر فرهنگی، هنری و رسانه‌ای، برگزاری جشنواره‌های متفاوت و سایر برنامه‌های هنری و فرهنگی استان پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا با حمایت‌های استانداری مازندران این برنامه‌ها در سال جدید محقق شود.

«احمد حسین‌زادگان» استاندار مازندران نیز با تقدیر از عملکرد خوب مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان و اهالی رسانه استان در سال 1398، به ویژه در خصوص اطلاع‌رسانی عمومی ویروس کرونا و تولید آثار فاخر هنری در این زمینه، برحمایت هر چه بیشتر حوزه فرهنگ، هنر و رسانه استان در سال جدید، قول مساعد داد.

Bookmark and Share
دلسوخته
24 فروردین 1399 ساعت 22:00:16
- 0
ارسال پاسخ
فقط شعار کدوم اثر فاخر و شما توش دست داشتید که الان میخواین انجام بدین !! مگه شما هم میتونین. فقط کارشکنی
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها