- هنرهای تجسمی - فرصت ارسال آثار هنرمندان به جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی تا 16 دی

فرصت ارسال آثار هنرمندان به جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی تا 16 دی

تاریخ 10 دی 1401 ساعت 16:22:58
منبع: ایرنا
کد خبر: 002341
دبیرخانه جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی اعلام کرد: هفته‌ پایانی ارسال آثار به این رویداد است و علاقه‌مندان برای ارسال آثار به این جشنواره فقط تا روز جمعه - ۱۶ دی - فرصت دارند.
فرصت ارسال آثار هنرمندان به جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی تا 16 دی

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا، اولین جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی با هدف بیان توانمندی‌های بانوان، نشان دادن جایگاه واقعی بانوان ایرانی، نشان دادن بانوان به عنوان سرمایه انسانی، ارائه الگو به نسل جوان به خصوص دختران، شناسایی و حمایت از هنرمندان مستعد و فعال در حوزه بانوان و نمایش دستاوردهای هنری آنان و شناساندن بانوان پیشران در حوزه‌های علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی ،سیاسی، اقتصادی ، ورزشی و... برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان و هنرمندان فعال در رشته‌های عکاسی، نقاشی، گرافیک (پوستر و تایپوگرافی)، بخش فیلم کوتاه (مستند، داستانی، انیمیشن) و بخش ویدئویی (موشن‌گرافیک، ویدئو آرت، موزیک ویدئو) می‌توانند آثار خود را تا شانزدهم دی ماه به آدرس تارنمای جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی ارسال و برای اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۰۳۶۷۸۴ تماس حاصل کنند.

آثار براساس محورهای تعیین شده جشنواره مانند بانوان و خانواده، بانوان و تلاش برای صلح، بانوان و هویت سازی، بانوان و کارآفرینی، توانمندی بانوان و کسب مهارت، بانوان و مقاومت، بانوان و پیشرفت علوم، فرهنگ وهنر، بانوان و اشاعه امید و عشق، بانوان و سبک زندگی، نقش رسانه ای بانوان و بانوان و حفظ محیط زیست باشد و از برگزیدگان در رویدادی ملی تقدیر خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها