- فرهنگ عمومی - ثبت نام آزمون های جامع و ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر تا 28 آذرماه ادامه دارد

ثبت نام آزمون های جامع و ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر تا 28 آذرماه ادامه دارد

تاریخ 12 آذر 1401 ساعت 16:37:38
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002263
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از ادامه ثبت نام اولین آزمون جامع سال تحصیلی 2-1401 و سی و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ وهنر تا 28 آذرماه در سامانه آزمون هنر خبر داد و از 12 تا 21 دی ماه امسال برگزار خواهد شد.
ثبت نام آزمون های جامع و ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر تا 28 آذرماه ادامه دارد

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حسین جوادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اعلام ادامه روند ثبت نام آزمون های جامع و ادواری استانداردهای مهارتی فرهنگی و هنری گفت: افراد بالای 17 سال تمام حداقل با داشتن گواهی قبولی پایه نهم متوسطه در صورت تمایل می‌توانند در آزمون های ادواری بخش فرهنگ و هنر که هر ساله توسط دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود، ثبت نام کنند.

جوادی افزود: این افراد در صورت اخذ نمره قبولی در دو بخش نظری و عملی گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ادامه گفت: این آزمون شامل استانداردهای مهارتی مصوب در بخش فرهنگ و هنر است که بر اساس تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش هر ساله برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند فهرست تمامی استانداردهای مصوب را از طریق دفترچه آزمون که در سامانه بارگذاری شده، مشاهده نمایند.

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام این دوره از آزمون ادواری که از 9 آذر آغاز شده و به صورت الکترونیکی از طریق سامانهhonarazmoon.ir  در حال انجام است تا 28 آذر ماه  ادامه خواهد داشت؛ افزود: تاریخ صدور کارت ورود به جلسه آزمون نیز 11 دی ماه خواهد بود.

 زمان برگزاری آزمون عملی را 12 تا 21 دی ماه و آزمون تئوری را 19 تا 21 دی ماه اعلام کرد و  عنوان کرد: نمره قبولی در آزمون، کسب حداقل نمره 10 در آزمون نظری و کسب نمره حداقل 14 در آزمون عملی است.

حسین جوادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در پایان خاطر نشان کرد: متقاضیان پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای شرکت در آزمون می‌توانند شخصاً نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند و ضرورتی به حضور واسطه برای انجام ثبت نام و پرداخت هزینه‌های اضافی برای این منظور وجود ندارد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها