- مازندران - حماسه ۶بهمن آمل با زبان هنر و رسانه جهانی شود

حماسه ۶بهمن آمل با زبان هنر و رسانه جهانی شود

تاریخ 10 آذر 1400 ساعت 14:03:45
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001475
جلسه شورای فرهنگ‌عمومی شهرستان آمل با محوریت حماسه ششم بهمن برگزار شد.

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، جلسه جلسه شورای فرهنگ‌عمومی شهرستان آمل با محوریت حماسه ششم بهمن صبح امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه ،عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران درسخنانی با اشاره به انتخاب شورای فرهنگ عمومی آمل به عنوان شورای برتر درکشور از حجت الاسلام مرتضوی امام جمعه و رییس شورا و دیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل سپاس گزاری نموده و افزود: با پی گیری های انجام شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است تا تمامی رویدادهای فرهنگی و هزینه کردهای آن به تصویب شورا فرهنگ عمومی برسد که اگر این امر محقق شود ، شورای فرهنگ عمومی به جایگاه حقیقی خود دست می یابد.

زارع همچنین از موافقت  وزارت فرهنگ و ارشاد سلامی با برگزاری کنگره بزرگ زنده یاد علامه حسن زاده آملی در مازندران خبر داد و اضافه کرد: قرار است تا طرح این کنگره برای تصویب به وزارت متبوع ارسال شود.

دبیرشورای فرهنگ عمومی استان در خصوص برگزاری برنامه ادی سالگرد حماسه ۶ بهمن آمل گفت:اگر می خواهیم که حماسه ۶ بهمن جهانی شود باید تولید محتوامناسب در فضای مجازی و بازنشر مناسب انجام گیرد که در آن به ذائقه نسل جوان و نوجوان نیز  توجه شود .

وی افزود:اگر بشود فیلم مستندی از این حماسه بزرگ تهیه شود و ارکستر ملی در این زمینه تولید اثر نماید موحب ماندگاری بیشتر این حماسه خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi