- مازندران - 28 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به طور همزمان در مازندران افتتاح شد

28 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به طور همزمان در مازندران افتتاح شد

تاریخ 05 شهریور 1401 ساعت 14:36:18
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002078
سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از افتتاح همزمان ۲۸ پروژه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهوری در مازندران خبر داد.

به گزارش واژه‌روز به ‌نقل از روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، مهدی ایزدی با اعلام خبر فوق گفت: برای این ۲۸ پروژه یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال سرمایه‌گذاری و بیش از ۲۰۷ فرصت شغلی پیش‌بینی شده است‌.

سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران افزود: چندین مجموعه بوم‌گردی واحد پذیرایی، خانه‌های صنایع‌دستی و مرکز گردشگری ساحلی در سراسر استان افتتاح و اعتبار مورد نیاز آن از بخش خصوصی و اعتبارات دولتی تامین می‌شود.

او با اشاره به پراکندگی این پروژه‌ها در سراسر استان خاطرنشان کرد: مازندران استانی با تنوع جاذبه و قابلیت‌های گردشگری بی‌شماری است که می‌تواند مقصد سفر گردشگران با سلایق متنوع باشد.

او یادآور شد: گردشگری صنعتی فرابخشی است و توسعه آن به ویژه در استانی مانند مازندران که تقریبا در تعطیلات آخر هفته نیز میزبان گردشگران ورودی به استان است؛ نیازمند توجه ویژه ملی و همکاری و تعامل تمامی دستگاه‌های اجرایی است.

او در ادامه گفت: پروژه‌های بسیار خوبی در مازندران در حال ساخت است و به طور حتم در آینده نزدیک شاهد خدمات‌رسانی قابل قبولی در استان خواهیم بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها