- مازندران - در منطقه آبشار سنگ نو بهشهر تاسیسات گردشگری احداث می‌شود

در منطقه آبشار سنگ نو بهشهر تاسیسات گردشگری احداث می‌شود

تاریخ 25 مرداد 1401 ساعت 16:15:51
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002052
سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برنامه‌ریزی برای احداث تاسیسات گردشگری در منطقه آبشار سنگ‌نو شهرستان بهشهر خبر داد.
در منطقه آبشار سنگ نو بهشهر تاسیسات گردشگری احداث می‌شود

به گزارش واژه‌روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، مهدی ایزدی با بیان اینکه باید از همه فرصت‌ها و ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران و رونق اقتصادی منطقه استفاده کرد، گفت: برنامه‌ریزی برای احداث تاسیسات گردشگری با هماهنگی و همدلی دستگاه‌های اجرایی و استفاده از توان بخش خصوصی در دستور کار اداره‌کل قرار دارد

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران در ادامه با اشاره به مسیر بکر و طبیعی منطقه تفریحی سنگ‌نو گفت: این منطقه می‌تواند به‌عنوان یک ژئوسایت در شرق مازندران در ‌نظر گرفته شود.

او با بیان این مطلب که می‌توان با ایجاد کمپ‌های شب مانی و سازه‌های سبک سیار، مقدمات حضور بیشتر گردشگران را فراهم کرد، افزود: علاوه بر این منطقه گردشگری آبشار سنگ‌نو ظرفیت تبدیل‌شدن به مسیر گردشگری‌ ورزشی را دارد.

ایزدی استفاده از ظرفیت‌های آب‌بندان‌ها را به ‌عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری مورد توجه شهرستان بهشهر یاد کرد و گفت: امیدواریم با شناسایی و حمایت سرمایه‌گذاران در این بخش شاهد رونق روز‌افزون در این حوزه باشیم.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران خاطر نشان کرد: شهرستان بهشهر دارای پتانسیل‌های فراوان در زمینه آبشار، چشمه، آب‌بندان و رودخانه‌های زیادی است که قابلیت جاذبه‌شدن دارد و ما برای همکاری و حمایت از متقاضیان فعالیت در حوزه گردشگری‌ آبی آمادگی کامل داریم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها