- مازندران - محمد حسین صفا هرندی رئیس شورای نظارت بر صداوسیما شد

محمد حسین صفا هرندی رئیس شورای نظارت بر صداوسیما شد

تاریخ 14 دی 1400 ساعت 11:44:00
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001587
در جلسه شورای نظارت بر سازمان صدا وسیما با رای اعضای شورا محمد حسین صفار هرندی بعنوان رئیس و محمد جواد لاریجانی بعنوان نایب رئیس شورا انتخاب شدند.
محمد حسین صفا هرندی رئیس شورای نظارت بر صداوسیما شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، در جلسه ۵۰۰ روز دوشنبه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۰ که با حضور نمایندگان قوای سه گانه در محل دبیرخانه شورای نظارت برگزار شد، رئیس و نایب رئیس شورا از سوی اعضا انتخاب شدند.

در این جلسه ضمن معارفه حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق و آقایان دکتر محمد حسین صفار هرندی و دکتر محمد مهدی اسماعیلی که اخیراً به احکام روسای قوه قضائیه و مجریه به عنوان نمایندگان جدید این قوا در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب شدند، انتخابات هیئت رئیسه شورا با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

در این جلسه آقای دکتر محمد حسین صفار هرندی به‌عنوان رئیس و آقای دکتر محمد جواد لاریجانی به‌عنوان نایب رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب شدند.

در حال حاضر آقایان محمد جواد لاریجانی و حجت الاسلام محمد مصدق به‌عنوان نمایندگان قوه قضائیه، آقایان محمد حسین صفار هرندی و محمد مهدی اسماعیلی به‌عنوان نمایندگان قوه مجریه و آقایان بیژن نوباوه وطن و سید احسان قاضی زاده هاشمی به‌عنوان نمایندگان قوه مقننه، اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما را تشکیل می‌دهند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها