- مازندران - بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه کتابخانه مرکزی مازندران

بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه کتابخانه مرکزی مازندران

تاریخ 26 مرداد 1399 ساعت 12:53:15
کد خبر: 000969
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با همراهی استاندار و جمعی از مسئولین استان از پروژه کتابخانه مرکزی مازندران بازدید کرد.
بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه کتابخانه مرکزی مازندران

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، «محمد باقر نوبخت»، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۹ با همراهی «احمد حسین زادگان»، استاندار مازندران، «علی بابایی کارنامی»، نماینده ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، «آرزو ولیپور»، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و جمعی دیگر از مسئولین از پروژه کتابخانه مرکزی مازندران بازدید کرد.

وی وجود کتابخانه مرکزی در هر استان را یک ضرورت فرهنگی دانست و ضمن تاکید بر لزوم تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی در مازندران، اظهار داشت: تلاش می کنیم با اختصاص اعتبار کافی، تا پایان سال این پروژه مهم را به بهره برداری برسانیم و امید که بهره برداری از این پروژه هدیه ای در خور به مردم بافرهنگ و کتابخوان مازندران باشد.

 

نوبخت با بیان اینکه با وجود همه مشکلات، تلاش ما بر تکمیل پروژه های نیمه تمام است، اظهار داشت: توجه به توسعه زیربنای فرهنگی در اختصاص بودجه بصورت ویژه لحاظ می شود و سعی می کنیم توسعه متوازن فرهنگی در همه استان ها داشته باشیم.

 

گفتنی است پروژه کتابخانه مرکزی از سال ۸۷ در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر و زیربنای ۷۶۰۰ متر آغاز و به دلیل عدم تخصیص مناسب تا کنون تنها با پیشرفت ۵۰ درصدی، به بهره برداری نرسیده است که برای تکمیل به بودجه ای به میزان ۲۴۰ میلیارد ریال نیازمند است..

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi