- موسیقی - کاندیداتوری«مهدی رجبیان» آهنگساز ایرانی در فستیوال گرمی

کاندیداتوری«مهدی رجبیان» آهنگساز ایرانی در فستیوال گرمی

تاریخ 26 شهریور 1400 ساعت 14:02:22
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001305
‎ مجله موسیقی «بیلبورد» در یک بیانیه رسمی توسط رئیس آکادمی گرمی (جایزه گرمی) حضور مهدی رجبیان آهنگساز ایرانی را در آخرین ساعت با لیبل جنجالی «هاندرداپ» برای رقابت جایزه گرمی تایید کرد.
کاندیداتوری«مهدی رجبیان» آهنگساز ایرانی در فستیوال گرمی

به گزارش واژه‌روز، آقای منسون رئیس آکادمی گرمی در صحبت‌های خود اعلام کرد، آلبوم مهدی رجبیان توسط خود او در ایالات متحده میکس و مسترینگ شده است، این اتفاق باعث بازخورد زیادی از رسانه‌های جهان داشت. او در ادامه گفت: «ما روزها زیادی با هم در مورد میکس و مسترینگ بحث کردیم و به یک نتیجه عالی رسیدیم، مهدی یک‌ هنرمند خلاق و جنجالی است، ما با یک آلبوم فوق حرفه‌ای روبرو هستیم.» آقای منسون خود برنده هشت جایزه گرمی است، او آهنگساز آلبوم مایکل جکسون، آریتا فرانکلین، جاستین تیمبرلیک،... بوده.

مجله «رولینگ استون» ماه های قبل در یک مقاله اختصای از شرح حال ساخت این البوم گزارش داده بود. سردبیر رولینگ استون اعلام کرد قسمت‌های از آلبوم را برای اولین بار گوش داده است، او آلبوم را بسیار شگفت‌انگیز معرفی کرده است، ارکستری از برزیل، سازی ابداعی با نام یایبهار، خواننده‌ی فلکوریک از امریکا جنوبی و نوازندگان سازهای فلکوریک از خاورمیانه...

آقای رجبیان تا به الان توانسته رنکینگ های بالایی را در رسانه‌های جهان در بخش موسیقی دریافت کند، رولینگ استون، بیلبورد، تایم، فوربس، نیوز ویک، اسکای نیوز و.. این رنکینگ درصد کاندیداتوری او را در جایزه گرمی قطعا بالا خواهد برد.

آلبوم ۱۷ سپتامبر منتشر خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi