- موسیقی - احمد میر معصومی جایزه بهترین موسیقی اینسترومنتال را کسب کرد

احمد میر معصومی جایزه بهترین موسیقی اینسترومنتال را کسب کرد

تاریخ 18 اردیبهشت 1400 ساعت 14:33:30
منبع: هنر آنلاین
کد خبر: 001097
«احمد میرمعصومی» گفت: هنر ایران بسیار غنی است و خوشحالم که موفق شدم در مسابقه بین‌المللی آهنگسازی جایزه بهترین موسیقی اینسترومنتال را کسب و هنر ایران را به دنیا معرفی کنم.
احمد میر معصومی جایزه بهترین موسیقی اینسترومنتال را کسب کرد

به گزارش واژه روز به نقل از هنرآنلاین، «احمد میرمعصومی» آهنگساز ایرانی که اخیراً موفق شده با قطعه‌ «کالسکه» در مسابقه بین‌المللی آهنگسازی جایزه بهترین موسیقی اینسترومنتال را کسب کند، درباره تجربه حضور در این رویداد گفت: مسابقه بین‌المللی آهنگسازی از معتبرترین رقابت‌های حوزه آهنگسازی و رقابت‌ در آن بسیار سخت و دشوار است.

وی ادامه داد: هر سال تعداد زیادی از آهنگسازان در 23 شاخه مختلف این رویداد شرکت می‌کنند که عده‌ای از آن‌ها برای مرحله نیمه‌نهایی انتخاب می‌شود و در نهایت با پشت سر گذاشتن مراحل داوری‌ عده کمی از آن‌ها که حتی به زیر یک درصد هم نمی‌رسد به فینال راه پیدا می‌کنند.

این آهنگساز موفقیت در مسابقه بین‌المللی آهنگسازی را اتفاقی مهم دانست و گفت: هنر ایران بسیار غنی است. به همین خاطر برای من اهمیت زیادی دارد که این هنر  را به سراسر جهان معرفی کنم و از این بابت که موفق شدم این جایزه را کسب کنم خوشحالم.

میرمعصومی در پایان درباره فعالیت این روزهای خود نیز اظهار داشت: من در حال تولید یک اثر جدید هستم که اگر روند ساخت آن خوب پیش برود، سال آینده در داخل و خارج از ایران منتشر خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi