- مازندران - مرحله استانی بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون در مازندران برگزار می شود

مرحله استانی بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون در مازندران برگزار می شود

تاریخ 23 مرداد 1401 ساعت 15:45:09
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002043
مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران از انتشار فراخوان بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون خبر داد و گفت: مرحله استانی این جشنواره در مازندران برگزار می شود.
مرحله استانی بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون در مازندران برگزار می شود

به گزارش واژه‌روز به نقل ازروابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، مدیرکل این کانون در جلسه شورای فرهنگی استان با اعلام انتشار فراخوان بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی و آغاز به کار دبیرخانه  مرحله استانی این رویداد در مازندران به شیوه نامه ابلاغی این جشنواره اشاره داشت و  گفت: این رویداد بین المللی با شعار «قصه، صدای زندگی است» در سه بخش‌ رقابتی، غیر رقابتی و علمی  برگزار می شود.

محمد علی یزدان شناس  به برگزاری مرحله‌ی استانی این جشنواره در مازندران ، به بخش‌های این جشنواره اشاره کرد و افزود: بخش «رقابتی» شامل: بخش قصه‌گویی ملی،بخش قصه‌گویی بین‌المللی، بخش قصه‌گویی آیینی‌سنتی، بخش قصه‌گویی زبان اشاره، بخش  قصه‌گویی ۹۰ ثانیه‌ای قصه زندگی من  و بخش پادکست قصه‌گویی خواهد بود.

وی اظهار داشت: بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی همانند سال پیش با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی‌ها و غم‌ها و ایثار و از خود گذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه‌های مختلف زندگی) برگزار خواهد شد و بخش «غیررقابتی» با عنوان «قصه‌گویی برگزیدگان» و بخش‌ «علمی» این رویداد فرهنگی در بخش‌های جستار، مقاله علمی، کتاب و پایان‌نامه/ رساله برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون مازندران با بیان اینکه علاقه‌مندان در حوزه‌های مختلف می‌توانندجهت اطلاعات بیشتر با مراجعه به پایگاه جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار خود اقدام نمایند، از راه اندازی دبیرخانه استانی این رویداد بزرگ در کانون مازندران خبر داد و با اشاره به فرهنگی غنی استان مازندران و آداب و رسوم و سنن این دیار، خطاب به همکاران خود در این اداره کل و مراکز فرهنگی هنری استان ابراز امیدواری کرد؛ ظرفیت‌های لازم برای معرفی و برگزاری هر چه بهتر  این جشنواره در بخش استانی تسهیل شود.

علاقه‌مندان جهت ارتباط با دبیرخانه استانی  و کسب اطلاعات بیشتر از این جشنواره می توانند  به نشانی: ساری،خیابان رودکی، جنب بوستان کوشاسنگ، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران مراجعه نموده و یا با شماره تلفن : ۰۱۱۳۳۶۰۸۷۶۴ تماس حاصل نمایند.

آیین اختتامیه بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون همزمان با شب یلدا برگزار خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها