- مازندران - دیدار فرهنگی نماینده مردم ساری و میاندورود با عباس زارع

دیدار فرهنگی نماینده مردم ساری و میاندورود با عباس زارع

تاریخ 20 مهر 1399 ساعت 14:50:23
کد خبر: 001191
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران دیدار کرد
دیدار فرهنگی نماینده مردم ساری و میاندورود با عباس زارع

 

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در این دیدار که در دفتر مدیرکل ارشاد انجام شد، عباس زارع ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و مأموریت‌های این اداره کل در ماه‌های اخیر ، از برنامه‌ها و پروژه‌های فرهنگی و هنری متعدد این اداره کل خبر داد و گفت: توجه به مناطق محروم ، نگاه ویژه به فضای فرهنگ و هنر استان در ایام کرونا، با نگاه ویژه درخصوص آسیب‌های اجتماعی مدنظر تمام فعالیت‌های ما بوده است.

زارع، با تاکید بر ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری در حوزه‌های گوناگون ، اذعان داشت: تا کنون توانسته‌ایم علیرغم کمبودها و مشکلات موجود، فعالیت‌های خلاقانه‌ای نظیر برنامه‌های متعدد در فضای مجازی ، نمایشگاه‌های آنلاین هنری، تئاتر مجازی و... را انجام دهیم که مورد استقبال ویژه مردم استان نیز واقع شده است.

وی، همچنین درخصوص مسائل دیگر فرهنگی، به ویژه منطقه ساری و میاندورود با این نماینده به بحث و گفتگو نشست.

در ادامه، علی بابایی کارنامی نماینده مردم شهرستان ساری و میاندورود ضمن سپاس از عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به ویژه در ایام فراگیری ویروس کرونا و آرزوی توفیق بیشتر در اجرای مأموریت‌های فرهنگی و هنری، ضمن اعلام حمایت‌های همه جانبه، بخش فرهنگ و هنر را از بخش‌های مهم جامعه برشمرد و گفت: ارتقاء فرهنگ و هنر در سطح ملی و استانی از دغدغه‌های ماست و می‌کوشیم در این راه تمام حمایت‌های لازم را اجرایی کنیم.

وی تصریح کرد: خط مشی ما بنا بر مسائل راهبردی فرهنگی هنری کشور استوار است و در راستای حمایت‌های جدی رهبر معظم انقلاب، گام دوم انقلاب را با تکیه بیشتر به فرهنگ و هنر بر می‌داریم، به ویژه اینکه در سفر اخیر دکتر نوبخت به ساری، پروژه‌های عمرانی فرهنگی هنری همچون تالار مرکزی و کتابخانه ، با پیگیری‌های مجدانه در صدد تکمیل و تجهیز آنها هستیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس، در پایان اظهار امیدواری کرد که با پیگیری‌های مستمر، مطالبات فرهنگی و هنری استان برای ما اولویت خاص دارد و یقین داریم با استفاده از پتانسیل‌های موجود ، تولید آثار فرهنگی و هنری از غنای مفهومی بیشتری برخوردار خواهد شد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi