- مازندران - دیدار نمایندگان فرهنگی بابل با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

دیدار نمایندگان فرهنگی بابل با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

تاریخ 24 فروردین 1400 ساعت 12:30:18
کد خبر: 001065
مهدی سعادتی و علی کریمی ، نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به همراه عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و قربانعلی ولیزاده،معاون استاندارو فرماندارویژه شهرستان بابل با سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند .
دیدار نمایندگان فرهنگی بابل با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در این دیدار که صبح امروز در دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت پذیرفت، رایزنی هایی برای حمایت و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری و دینی در استان مازندران و شهرستان بابل ، بین دوطرف انجام شد.

در ابتدا، مهدی سعادتی، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان این نکته که؛ دغدغه مهم رهبری در خصوص مسائل فرهنگی باید جدی گرفته شود، نقشه راه فرهنگ جامع کشور را از ضروریات دانست .

وی همچنین شهر بابل را شهری نخبه پرور عنوان کرد و خواستار نگاه ویژه وزیر به این شهرستان شد.

علی کریمی، دیگر نماینده مردم بابل نیز در این دیدار ضمن تاکید بر فعالیت های خوب فرهنگی و هنری و مذهبی در شهرستان بابل با توجه به داشتن بیش از ۱۰۰۰ واحد فرهنگی و هنری و هنرمندان و فرهیختگان بسیار، از عباس صالحی درخواست کرد تا حمایت های بیشتری به این بخش انجام شود .

در ادامه، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ضمن گزارشی از فعالیت‌های انجام شده توسط آن اداره کل در شهرستان بابل ، خواستار حمایت ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جشنواره بین المللی فیلم وارش و دانشنامه مازندران ( استادانوشه ) شد که این خواسته‌ها مورد موافقت عباس صالحی وزیر ارشاد قرار گرفت .

در پایان این دیدار ، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر از فعالیت های خوب فرهنگی و هنری در استان مازندران ، از حمایت وزارت خانه تحت هدایتش برای توسعه و گسترش بیشتر فعالیت های فرهنگی ، هنری ،رسانه ای و مذهبی در این استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این حمایت ها باعث شکوفایی بیشتر این بخش مهم از جامعه به ویژه استعدادهای جوان در استان مازندران شود .

صالحی‌، همچنین دستور تشکیل کارگروهی را با محوریت دکتر کاراندیش ، معاون توسعه و منابع وزارت ارشاد برای تحقق این مصوبات صادر کرد .

 

و در آخر ما امیدواریم در پس این دیدارها و ابراز امیدواری کردن‌ها و درخواست‌ها عمل هم نهفته باشد و فقط دیدار و صحبت کردن نباشد (واژه روز)

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi