- مازندران - ایجاد بیش از ۱۷۰ فرصت شغلی در مازندران

ایجاد بیش از ۱۷۰ فرصت شغلی در مازندران

تاریخ 22 شهریور 1401 ساعت 14:38:28
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002114
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران گفت: همزمان با افتتاح پروژه‌های گردشگری در مازندران بیش از ۱۷۰ فرصت شغلی در منطقه ایجاد می‌شود.
ایجاد بیش از ۱۷۰ فرصت شغلی در مازندران

به گزارش واژه‌روز به ‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، صادق برزگر سه شنبه 22 شهریور 1401 با اعلام خبر فوق گفت: با افتتاح این ۱۱ پروژه بیش از ۱۷۰ فرصت شغلی در مازندران ایجاد می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از حجم سرمایه‌گذاری ۱۴۸۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی در این پروژه‌ها خبر داد و گفت: شش پروژه اقامتی در قالب اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان‌های رامسر، چالوس، قائم‌شهر و سوادکوه، یک مجموعه پذیرایی در نوشهر، دو تاسیسات تفریحی در نور و محمودآباد و دو خانه صنایع‌دستی در چالوس و سوادکوه در هفته گردشگری به بهره‌برداری می‌رسد.

او از توسعه گردشگری به‌عنوان یکی از مهمترین استراتژی‌های دولت برای پویایی و رونق روستاها اشاره کرد و گفت: «توسعه فعالیت‌های کشاورزی با نگاه به توسعه گردشگری و استفاده از تولیدات کشاورزی به‌عنوان یکی از محصولات گردشگری از جمله اهداف رونق گردشگری در روستا است.

برزگر با بیان اینکه خوشبختانه میل و رغبت اهالی روستا در مازندران به مشارکت در فعالیت‌های گردشگری کم نیست، خاطرنشان کرد: جای خالی مشوق‌های لازم برای جذب مشارکت‌مردم و ارائه آگاهی و آموزش لازم در این زمینه احساس می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها