- سینما - فیلم طلا خون که از جشنواره فیلم فجر جامانده بود، در سینماها به نمایش در می‌آید

فیلم طلا خون که از جشنواره فیلم فجر جامانده بود، در سینماها به نمایش در می‌آید

تاریخ 02 تیر 1401 ساعت 13:39:39
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001949
فیلم سینمایی طلاخون با بازی شهاب حسینی ، ترنم کرمانیان و حسام منظورکه به دلیل نقص فرا متنی از جشنواره فیلم فجر جاماندبود حال در سینماها اکران می‌شود.
فیلم طلا خون که از جشنواره فیلم فجر جامانده بود، در سینماها به نمایش در می‌آید

به گزارش واژه‌روز، فیلم سینمایی طلاخون به کارگردانی ابراهیم شیبانی، محصول کشور ایران که در سال 1398 ساخته شده بود، قرار است در تاریخ 4 تیر 1401 در تمامی سینماهای کشور به اکران در بی‌آید.

این فیلم دومین تجربه کارگردان بوده و که ژانر فیلم جنایی و درام است. بازیگران طلاخون شهاب حسینی، همچون حسام منظور ، ترنم کرمانیان، زری خوشکام هستند که هنرنمایی کردند. شهاب حسینی قبل از مهاجرت خود به آمریکا در این فیلم ایفای نقش داشته است.

فیلم طلاخون جز تعداد فیلم هایی بود که سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر داشت اما به دلیل نقص فرا متنی موفق به دریافت هیچ از از رشته ها نشد.

گفتنی است: این فیلم در مورد دختری است که در حال آماده‌سازی خود برای مسابقات کشوری تکواندو است که نتیجه آن برایش بسیار مهم بوده اما متوجه رازی می‌شود که زندگی اش را دگرگون می‌سازد. او به طور کاملا اتفاقی با شخصی هم‌خانه می‌شود قاتل است و با او پیوند خونی هم دارد.

لازم به ‌ذکر است، تیزر این فیلم سینمایی را میتوانید از سایت هکس مشاهده کنید و پس از اکران در سینماهای سراسر کشور لینک دانلود فیلم در شبکه های نمایش خانگی قرار خواهد گرفت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi