- مازندران - رونمایی دانشنامه تبرستان و مازندران به تعویق افتاد

رونمایی دانشنامه تبرستان و مازندران به تعویق افتاد

تاریخ 18 اسفند 1398 ساعت 15:13:29
منبع: واژه روز
کد خبر: 000490
سرپرست دانشنامه تبرستان و مازندران از به تعویق افتادن مراسم رونمایی دانشنامه مازندران و تبرستان به دلیل شرایط خاص کشور و استان خبر داد.
رونمایی دانشنامه تبرستان و مازندران به تعویق افتاد

به گزارش واژه روز، «جهانگیر نصری اشرفی» با بیان این که کار چاپ دانشنامه مازندران به پایان رسیده و این مجموعه ارزشمند آماده انتشار است، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار بود این مجموعه پنج جلدی 22 اسفند در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری با حضور مؤلفان دانشنامه و صدها چهره فرهنگی و هنری کشور و دوستداران فرهنگ و کتاب رونمایی شود. اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و با توجه به شرایط اضطراری موجود، برگزاری این مراسم را به زمان دیگر و پس از عادی شدن شرایط موکول کردیم.

وی افزود: همه اقدامات لازم برای برگزاری این مراسم باشکوه انجام شده بود و قرار بود حدود 3 هزار تن از فعالان فرهنگی در این مراسم حضور داشته باشند. اما رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا فعلا در اولویت است.

سرپرست دانشنامه تبرستان و مازندران افزود: زمان برگزاری این مراسم پس از اعلام رسمی وزارت بهداشت در ریشه‌کن ‌شدن این ویروس، اعلام خواهد شد.

نصری اشرفی خاطرنشان کرد: از کوشش‌های بی‌دریغ آقای همایی مدیر ارجمند نشر نی در آماده‌سازی و تحویل دانشنامه و زحمات مدیران شهرکتاب و فروشگاه کتاب سرو شهرهای استان در نشست‌های متعدد برای برنامه‌ریزی مراسم رونمایی، به‌ویژه حمایت‌های مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز بابا همراهی‌هایی که داشتند سپاسگزاریم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi