- مازندران - طرح جلدهای دانشنامه تبرستان و مازندران منتشر شد

طرح جلدهای دانشنامه تبرستان و مازندران منتشر شد

تاریخ 07 اسفند 1398 ساعت 17:05:29
منبع: واژه روز
کد خبر: 000442
گرافیست و صفحه‌آرای مطرح مازندرانی به تازگی تصاویری از طرح جلد دانشنامه مازندران منتشر کرد.
طرح جلدهای دانشنامه تبرستان و مازندران منتشر شد

به گزارش واژه روز، «یاسر عزآباد» در صفحۀ اینستاگرام خود با انتشار صفحاتی از دانشنامۀ تبرستان از نزدیک شدنِ رونمایی این اثر خبر داد.

عزآباد برای طراحی جلدهای این دانشنامه نمادهایی از فرهنگ، هنر و اقلیم مازندران استفاده کرده است. به نوعی که هر جلد با طراحی متفاوتی عرضه می‌شود.

دانشنامه مازندران که به سرپرستی جهانگیر نصری اشرفی و در فرهنگخانه مازندران تهیه شده است، با طراحی متفاوت نسبت به سایر دانشنامه‌ها تهیه شده و قرار است به زودی در پنج جلد با قطعِ رحلی و جلد گالینگور دارای روکش گلاسه از سوی نشر نی به بازار کتاب عرضه می‌شود منتشر شود.

به گفتۀ «جهانگیر نصری اشرفی» سرپرست دانشنامۀ تبرستان، این کتاب در مرحلۀ صحافی قرار دارد که پیش از این بنا بود 20 اسفند مراسم رونمایی آن در ساری برگزار شود. اما با توجه به شرایط به وجود آمده در کشور، برگزاری این مراسم در هاله‌ای از ابهام است و تغییرات در زمان برگزاری رونمایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای تهیه این اثر فرهنگی ارزشمند بیش از هزار و 200 نفر فعالیت کردند و افزون بر 4 میلیارد تومان اعتبار صرف شد که این اعتبار توسط خیران حوزه فرهنگ تأمین شد. با این حال به گفته نصری اشرفی، گروه تهیه دانشنامه مازندران در حال حاضر حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان بدهی دارد که شامل حق‌التالیف پژوهشگران این اثر است و طبق قرارداد پس از فروش مجموعه باید پرداخت شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi