- مازندران - دو نمایش از مازندران به نخستین جایزه بزرگ «سرو» راه یافتند

دو نمایش از مازندران به نخستین جایزه بزرگ «سرو» راه یافتند

تاریخ 20 اردیبهشت 1399 ساعت 15:05:54
منبع: واژه روز
کد خبر: 000683
رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران از راهیابی دو نمایش تولید شده توسط هنرمندان این استان به مرحله دوم جایزه بزرگ «سرو» خبر داد.
دو نمایش از مازندران به نخستین جایزه بزرگ «سرو» راه یافتند

به گزارش واژه روز، «یاسر محمودی برنتی» با بیان این که جشنواره جایزه بزرگ «سرو» توسط انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح طراحی و برگزار شده است، گفت: بنا به اعلام دبیرخانه این رویداد سراسری تئاتر، 54 اثر از بین 250 اثر متقاضی به شرکت در این جشنواره به مرحله نهایی راه یافته‌اند که در بین آثار دو نمایش از مازندران نیز حضور دارند.

وی افزود: نمایش‌ «انتخاب» به کارگردانی مشترک حمید ناطقی و سحر محسنی و نمایش «طالب» ساخته تورج زایدلی مورد توجه هیأت انتخاب نخستین جایزه بزرگ «سرو» قرار گرفت و به مرحله دوم جشنواره راه یافت. این 2 نمایش در بخش نهایی

سی‌ویکمین دوره جشنواره تئاتر استان مازندران نیز حضور داشتند که نمایش «طالب» به عنوان یکی از 2 اثر برگزیده آن جشنواره نیز انتخاب شده بود.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران خاطرنشان کرد: این جشنواره با هدف جریان‌سازی سالم و تقدیر از فعالان حوزه تئاتر مقاومت و برجسته‌سازی آثار نمایشی حوزه انقلاب و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

دبیرخانه نخستین جایزه بزرگ «سرو» اعلام کرد که در صورت مساعد بودن شرایط کشور و کنترل ویروس کرونا تا یک ماه دیگر، اختتامیه این رویداد در خرداد ماه برگزار می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi