- مازندران - نخستین جشنواره کتابخوانی «نسیم قدر» برگزار می شود

نخستین جشنواره کتابخوانی «نسیم قدر» برگزار می شود

تاریخ 17 اردیبهشت 1399 ساعت 11:58:24
منبع: واژه روز
کد خبر: 000676
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برنامه ریزی برای برگزاری یک دوره جشنواره کتابخوانی به مناسبت ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.
نخستین جشنواره کتابخوانی «نسیم قدر» برگزار می شود

به گزارش واژه روز، «عباس زارع» گفت: با توجه به شیوع کرونا و تأکید مراجع ذی‎صلاح مبنی بر برگزار نشدن برنامه‌های فرهنگی و قرآنی که موجب تجمع می‌شوند، برنامه‌های ماه رمضان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و همکاری مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت استان در عرصه مجازی درحال برگزاری است.

وی از برگزاری نخستین جشنواره مجازی قرآنی «نسیم قدر» در ماه مبارک رمضان با همکاری مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت گنجینه نور و اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران خبر داد و افزود: دبیرخانه مجازی این جشنواره تاپایان ماه مبارک رمضان در 5حوزه، 14بخش و 30 رشته آثار اقشار مختلف مردم را جمع آوری و داوری می کند.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه جشنواره کتابخوانی یکی از حوزه های مختلف نخستین جشنواره مجازی قرآنی «نسیم قدر» است، یادآور شد: این جشنواره با هدف انس با کتاب در سه بخش کودک(10قصه از امام هادی(ع) برای بچه ها)، نوجوان(نشانه ها-قصه هایی از امام رضا(ع)) و بزرگسال(برمدار آفتاب) درحال برگزاری است.

زارع گفت: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره باید با مراجعه به سایت samakpl.ir نسبت به دریافت فایل pdf اقدام کنند و آثار خود را تا پایان ماه مبارک رمضان از طریق پیام رسان های اجتماعی واتساپ و بله به شماره 09307647398 بفرستند.

 وی درباره تقویم اجرایی این جشنواره اظهار کرد: آثار رسیده به این جشنواره 31 خرداد ماه داوری می شوند و برترین های این جشنواره هم تیر امسال همزمان با دهه کرامت معرفی و تجلیل می شوند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi