- مازندران - آثار برتر خبرنگاران مازندرانی با موضوع کرونا معرفی می‌شود

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران:

آثار برتر خبرنگاران مازندرانی با موضوع کرونا معرفی می‌شود

تاریخ 12 اسفند 1398 ساعت 11:10:50
منبع: واژه روز
کد خبر: 000469
مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران از برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد رسانه ای ویژه تولید محتوا درباره ویروس کرونا در مازندران خبر داد.
آثار برتر خبرنگاران مازندرانی با موضوع کرونا معرفی می‌شود

«سینا قربانی» در گفت و گو با واژه روز با بیان این که تولید محتوای مناسب در مواقع بحران کمک زیادی به مدیریت افکار عمومی خواهد کرد، گفت: با توجه به اهمیت تولید محتوا در زمان بحران، خانه مطبوعات مازندران به سه اثر برتر تولید شده درباره کرونا توسط خبرنگاران مازندرانی جایزه نقدی پرداخت می‌کند.

وی افزود: آثاری که در سه بخش گزارش، خبر و عکس با موضوع ویروس کرونا در سرپرستی خبرگزاری‌ها، روزنامه‌های استان و پایگاه‌های خبری مازندران در بازه زمانی 5 تا 20 اسفند ماه امسال منتشر شدند، قابل دریافت و ارزیابی هستند.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران خاطرنشان کرد: هر خبرنگار می‌تواند صرفاً یک اثر با موضوع کرونا ویروس که در یکی از سرپرستی‌های خبرگزاری، روزنامه های استان و پایگاه‌های خبری منتشر شده است را به اکانت WhatsApp دبیرخانه که شماره آن متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود بفرستد تا توسط سه داور که از بین خبرنگاران مازندران انتخاب می‌شوند، مورد داوری قرار بگیرد.

قربانی اظهار کرد: اطلاع رسانی به موقع در شرایط بحران موجب کاهش اثرات بحران می‌شود، اما اغلب رسانه‌های ما با ضعف در تولید محتوا روبه رو هستند و در مواقع بحران همین ضعف موجب دامن زدن به شایعات می‌شود.

وی افزود: عموما دیده می شود که رسانه‌های محلی به دلیل ضعف در تولید محتوا به ناچار در مواقع بحران برای تأمین نیازهای اطلاعاتی مخاطبین خود دست به انتشار شایعات می‌زنند و در بیشتر اوقات ناخواسته بازنشر دهنده اخبار رسانه‌های خارج‌نشین می‌شوند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi