- مازندران - «کی بودم؟ چی شدم؟ کی هستم؟» برگزیده جشنواره پلیس

«کی بودم؟ چی شدم؟ کی هستم؟» برگزیده جشنواره پلیس

تاریخ 08 تیر 1399 ساعت 13:33:28
منبع: واژه روز
کد خبر: 000767
به گزارش واژه روز، فیلم کوتاه 110 ثانیه ای «کی بودم؟ چی شدم؟ کی هستم؟» ساخته «مجید محمدپور آبلویی» از شهرستان «نکا» در اولین جشنواره فیلم مستند 110 ثانیه پلیس در حائز رتبه برتر شد و مورد تقدیر قرار گرفت.  
«کی بودم؟ چی شدم؟ کی هستم؟» برگزیده جشنواره پلیس

 

فیلم کوتاه «کی بودم؟ چی شدم؟ کی هستم؟» ساخته این هنرمند نکایی در راستای مبارزه با مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی این بلای خانمان‌سوز در جامعه  است.

جشنواره فیلم 110 ثانیه پلیس در سه بخش مستند داستانی و پویانمایی برگزار شد و ۳۰۲ اثر به دبیر خانه رسید. ۱۴۲ اثر به بخش مسابقه راه یافت و بنا به گفته برگزارکنندگان حضور آثار متنوع و متعدد از ویژگی‌های این جشنواره بود.

«مهدی روحی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز طی پیامی هفته مبارزه با مواد مخدر را گرامی داشت، در این متن آمده است :

اعتیاد یک بیماری اجتماعی است که عوارض جسمی و روانی دارد و تا زمانی که به علل گرایش بیمار توجه نشود، درمان جسمی و روانی فقط برای مدتی نتیجه‌بخش خواهد بود و فرد معتاد دوباره گرفتار مواد اعتیادآور می‌شود.

وی افزود: اعتیاد به مواد مخدر یکی از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی است که عوارض ناشی آن  تهدیدی جدی برای جامعه بشری محسوب شده و موجب رکود اجتماعی در زمینه‌های مختلف می گردد.

روحی در بخشی از پیام خود اذعان داشت: همچنین ویرانگری‌های حاصل از آن زمینه‌ساز سقوط بسیاری از ارزش‌ها و هنجارهای فرهنگی و اخلاقی است. بدین ترتیب سلامت جامعه را بطور جدی به مخاطره می‌اندازد. پس مردم باید هوشیار باشند و زمینه پیشگیری از خانواده‌ها شروع شود و مهارت زندگی کردن را به فرزندمان آموزش دهیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi