- مازندران - فیلم «درخت گردو» در صدر استقبال مخاطبان مازندرانی جشنواره فجر

فیلم «درخت گردو» در صدر استقبال مخاطبان مازندرانی جشنواره فجر

تاریخ 20 بهمن 1398 ساعت 15:53:49
منبع: واژه روز
کد خبر: 000368
فیلم سینمایی «درخت گردو» ساخته «محمدحسین مهدویان» کارگردان مازندرانی سینمای کشور بیشترین مخاطب را در سینما سپهر مازندران طی روزهای برگزاری جشنواره فجر جذب کرد.
فیلم «درخت گردو» در صدر استقبال مخاطبان مازندرانی جشنواره فجر

به گزارش واژه روز، دیروز فیلم سینمایی «درخت گردو» ساخته محمدحسین مهدویان کارگردان اهل بابل در دو سانس روی پرده سینما سپهر اکران شد و هزار و 234 نفر به تماشای این فیلم نشستند تا این فیلم طی 5 روز اکران فیلم‌ها به پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره در مازندران تبدیل شود.

فیلم سینمایی «درخت گردو» تا پایان روز گذشته بین 5 فیلم برتر جشنواره فیلم فجر از نگاه تماشاگران نیز قرار داشت و در برخی مراکز استان‌ها از جمله مشهد نیز بیشترین استقبال سینمادوستان از این فیلم انجام شد.

پس از «درخت گردو» با هزار و 234 مخاطب طی دو سانس اکران، در مازندران فیلم سینمایی «خروج» اثر «ابراهیم حاتمی‌کیا» با هزار و 42 مخاطب در رده دوم میزان استقبال سینمادوستان مازندرانی قرار دارد.

«خون شد» به کارگردانی «مسعود کیمیایی» در دو سانس اکران در سینما سپهر 648 مخاطب داشت.

«شنای پروانه» ساخته محمد کارت با این که فقط یک نوبت اکران در ساری داشت 588 نفر را به سینما کشاند و تا پیش از اکران فیلم‌های روز ششم، چهارمین فیلم در رده‌بندی استقبال مخاطبان مازندرانی است.

«تعارض» ساخته «محمدرضا لطفی» در دو سانس اکران 450 بیننده داشت.

«عامه‌پسند» ساخته «سهیل بیرقی» در یک نوبت اکران 385 مخاطب داشت. این فیلم امروز دو بار دیگر در سینما سپهر روی پرده می‌رود و بر تعداد مخاطبانش در مازندران افزوده خواهد شد.

«پوست» ساخته «بهرام ارک» و «بهمن ارک» در مجموع دو سانس اکران 287 مخاطب داشت.

«مردن در آب مطهر» اثر «نوید محمودی» طی یک سانس اکران 253 تماشاگر را به سینما سپهر آورد.

«آبادان یازده 60» به کارگردانی «مهرداد خوشبخت» با این که بین 5 فیلم برتر جشنواره از نگاه مخاطبان قرار دارد، در سینما سپهر طی یک نوبت اکران 235 مخاطب را جذب کرد.

«ابر بارانش گرفته» ساخته «مجید برزگر» نیز با 195 نفر تماشاگر در یک سانس کمترین میزان مخاطب را در 5 روز اکران فیلم‌ها داشت.

از نخستین روز اکران فیلم‌های سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر تا کنون 10 فیلم در 15 نوبت اکران روی پرده سینما سپهر رفته که در مجموع 5 هزار و 317 مخاطب داشت.

تا ظهر امروز 4 فیلم از بخش سیمرغ و پروانه‌ها نیز در سینما سپهر روی پرده رفت که در هر اکران هزار دانش‌آموز به این سینما آمدند. با این حساب از نخستین روز اکران فیلم‌های فجر سی‌وهشتم – سه‌شنبه 15 بهمن- تا ظهر امروز حدود 9 هزار و 500 نفر در سینما سپهر ساری به تماشای فیلم‌های فجر نشستند.

این آمار امروز و فردا با روی پرده رفتن 4 فیلم دیگر در نوبت عصر و یک فیلم در بخش سیمرغ و پروانه‌ها احتمالا حدود 2 هزار نفر دیگر افزایش خواهد یافت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi