- مازندران - برگزیدگان اولین جشنواره فرهنگی هنری روجا در مازندران ویژه بانوان اعلام شد

برگزیدگان اولین جشنواره فرهنگی هنری روجا در مازندران ویژه بانوان اعلام شد

تاریخ 28 مرداد 1399 ساعت 10:33:39
کد خبر: 000978
«سمیه قاسمی طوسی» از تعیین برگزیدگان نخستین دوره جشنواره روجا، ویژه بانوان استان مازندران خبر داد.
برگزیدگان اولین جشنواره فرهنگی هنری روجا در مازندران ویژه بانوان اعلام شد

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران؛ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به ضرورت برگزاری این جشنواره با محوریت بانوان گفت: زنان و دختران مازندران در همه حوزه‌ها استعدادهای ویژه دارند و برگزاری چنین برنامه‌هایی در حقیقت فرصتی است تا این استعدادها شکوفا شود.

وی در ادامه گفت: از آنجایی که حوزه هنر و فرهنگ یکی از حوزه‌هایی است که استعدادهای زنانه در این بخش فراوان بوده طرح برگزاری جشنواره روجا ویژه بانوان در ذهن ما شکل گرفت و با همکاری سازنده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران موفق شدیم دور نخست این جشنواره را به پایان برسانیم هرچند کرونا شیرینی این برنامه برجسته حوزه بانوان را کم کرد از این نظر که امکان برگزاری یک اختتامیه در شان بانوان ارزشمند استان نداریم.

«عباس زارع» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در همین رابطه گفت: این اداره کل با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، اولین جشنواره فرهنگی هنری روجا ویژه بانوان مازندران را برگزار کرد.

وی همچنین اظهار داشت: این جشنواره  با محوریت پوسترسازی، کارتون و کاریکاتور، عکاسی، طراحی و نقاشی در موضوعات زنان، سرمایه اجتماعی و فرهنگ عمومی، زنان، حقوق شهروندی و امید به آینده، و... در سطح استان با اعلام فراخوان، دریافت و داوری آثار  برگزار شد.

زارع همچنین به برگزیدگان این جشنواره پرداخت و گفت: سمانه شیرازی، نگین نصیرایی، زینب آهنگران، سرور تنهایی و سعیده خورسندی به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران همچنین اظهار داشت: احمد طاهرپور ، محمد رضایی و بهنام صدیقی داوران این دوره از جشنواره روجا بودند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi