- هنرهای تجسمی - مهلت دریافت آثار جشنواره هنرهای تجسمی جوانان تا 11 شهریور

مهلت دریافت آثار جشنواره هنرهای تجسمی جوانان تا 11 شهریور

تاریخ 27 مرداد 1399 ساعت 11:42:07
کد خبر: 000975
شورای سیاستگذاری بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، از برگزاری آنلاین جشنواره در تمام مراحل و تمدید مهلت ثبت نام هنرمندان جوان برای شرکت در کارگاه‌ها تا ۱۱ شهریور خبر داد.
 مهلت دریافت آثار جشنواره هنرهای تجسمی جوانان تا 11 شهریور

به گزارش واژه روز به نقل از واحد ارتباطات و رسانه بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، «هادی مظفری» رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره با اعلام این خبر گفت: از آنجا که در شرایط ویژه‌ای به سر می بریم و اپیدمی کرونا هنوز تمام نشده است، عده‌ای از هنرمندان جوان به تصور اینکه کارگاه‌های جشنواره به صورت حضوری است در سایت جشنواره ثبت نام نکرده اند اما با تصمیم جدید شورای سیاستگذاری برای برگزاری آنلاین، قطعاً تعداد زیادی از جوانان هنرمند ایران تقاضای شرکت در کارگاه های استادان را خواهند داشت. به همین دلیل مدت زمان ثبت نام و ارسال آثار را تمدید کردیم.

 

 

 

 

مدیرکل هنرهای تجسمی ادامه داد: بعد از ثبت نام و ارسال فایل آثار، استادان کارگاه، هنرجویان خود را انتخاب می کنند تا در کارگاه های آموزشی آنلاین حضور یابند و داوران نیز پس از پایان کار هنرمندان، نتایج را اعلام می کنند.

با توجه به این تغییرات سایت ثبت نام به نشانی روز سه شنبه ۱۱ شهریور بسته می شود و در مدت زمان ۱۲ تا ۱۸ شهریور انتخاب هنرجویان انجام خواهد شد و روز ۱۹ شهریور اسامی پذیرفته شدگان منتشر می شود.

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان روز یکشنبه ۲۳ شهریور آغاز به کار می کند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها