- مازندران - نمایشگاه «کرونا و هنرمند» در بابل برگزار می‌شود

نمایشگاه «کرونا و هنرمند» در بابل برگزار می‌شود

تاریخ 10 تیر 1399 ساعت 09:33:59
منبع: واژه روز
کد خبر: 000776
آثار هنری تعدادی از هنرمندان شناخته شده حوزه هنرهای تجسمی مازندران با محوریت کرونا قرار است از جمعه 13 تیر در بابل به میزبانی گالری در معرض دید علاقه مندان به هنرهای تجسمی قرار بگیرد.
نمایشگاه «کرونا و هنرمند» در بابل برگزار می‌شود

به گزارش واژه روز، نمایشگاه «هنرمند و کرونا» که پس از برگزاری مسابقه‌ای به همین نام در بابل برگزار می‌شود به نمایش آثار شرکت‌کنندگان این مسابقه و چند تن از اساتید که متعاقبا به نمایشگاه دعوت شده‌اند می‌پردازد.

این نمایشگاه از تاریخ 13 تیرماه 99 در گالری روحا بابل شروع به کار می‌کند و تا روز 20 تیرماه ادامه دارد.

«مریم نیاکی» و شرکت مشاور برآورد سازه برگزارکنندگان این نمایشگاه هستند. در این نمایشگاه آثاری از رضا یحیایی، عسگر زمانی، محمدرضا ذبیح اله زاده، ابراهیم گنجیان، روحا تیموری، مهدی سماکوش، نوید بیژنی، محبوبه جلالیان، حامد نبوی، حامد مشمولی، محسن ابراهیم پور، میثمه پرآور، مائده فلاحتی، مولود شیرافکن، ابراهیم خرمایی، زینب اسماعیل زاده، آزاده سلیمانی، صادق بازیار، سیده عسل حسینی، ایلیا حبیبی، مرضیه شهرامی نیا، فریده هوشنگ پور، عادله یوسف نیا، حدیثه انصاریان، معصومه مرتضی نیا، نسترن انوری، زهره صاحبی، گلناز خطیب، عفت جلیل نژاد، صدیقه مهدوی و فرانک غفوری به نمایش در می آید.

 علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 17 تا 21 برای بازدید از این نمایشگاه و شرکت در برنامه افتتاحیه به آدرس بابل، کمربندی غربی، توحید ۴/۱، ستاره ۲، استقلال ۵، گالری روحا مراجعه کنند.

بازدید از این نمایشگاه تا جمعه ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۹ هر روز از ساعت ساعت ۱۷ الی ۲۰ امکان پذیر است.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi