- هنرهای تجسمی - وبسایت «آرت‌پالت» کارگاه مجازی آموزش هنرهای تجسمی برگزار می‌کند

وبسایت «آرت‌پالت» کارگاه مجازی آموزش هنرهای تجسمی برگزار می‌کند

تاریخ 09 تیر 1399 ساعت 12:12:29
منبع: هنرآنلاین
کد خبر: 000773
وب‌سایت "آرت‌پالت" به تازگی مجموعه‌ای از فیلم‌های آموزشی هنرهای تجسمی را در دسترس مخاطبان علاقه‌مند قرار داده است.
وبسایت «آرت‌پالت» کارگاه مجازی آموزش هنرهای تجسمی برگزار می‌کند

به گزارش واژه روز به­ نقل از هنرآنلاین، در اولین مجموعه از این آموزش‌ها که در فضای کارگاهی و به شکلی روش‌مند تهیه شده، هنرجویان روند اصولی و علمی طراحی را در خلال تمرین‌هایی عملی تجربه می‌کنند و در ادامه قادر به دنبال کردن مباحث پیشرفته و تکمیلی طراحی در این وبسایت خواهند بود.

آرت‌پالت همچنین در بخشی دیگر از این آموزش‌ها، دوره‌هایی را با عنوان "آشنایی با مدیوم‌های نقاشی" به مخاطبان علاقه‌مند ارائه کرده که اولین مجموعه از این عنوان به آموزش مدیوم‌های اصلی نقاشی چون نقاشی با رنگ روغنی، مداد رنگی، پاستل و آبرنگ اختصاص دارد.

شایان توجه است؛ آرت‌پالت این آموزش‌ها را به شکلی دسته‌بندی کرده که دوره‌های مقدماتی و پیشرفته هر یک از کارگاه‌های یاد شده، برای علاقه‌مندان به فراگیری این آموزش‌ها به آسانی قابل شناسایی باشد.

این مجموعه قصد دارد تا آموزش‌های ارائه شده، علاوه بر کاربردی بودن، اصول و بنیان‌های هنرهای تجسمی را نیز به علاقه‌مندان انتقال دهد. بر این اساس؛ این آموزش‌ها نه‌تنها برای دنبال‌کنندگان هنرهای تجسمی، بلکه برای عموم علاقه‌مندان کنجکاو این هنرها نیز می‌تواند مفید و قابل استفاده باشد.

علاقه‌مندان به فراگیری آموزش هنرهای تجسمی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت آرت‌پالت به نشانی artpalet.ir  به مجموعه آموزش‌های یاد شده دسترسی داشته باشند. 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi