- مازندران - نمایشگاه طراحی انتزاعی سی سحر، سی اثر برگزار می شود

نمایشگاه طراحی انتزاعی سی سحر، سی اثر برگزار می شود

تاریخ 06 تیر 1402 ساعت 22:03:11
کد خبر: 002435
طرح‌هایی انتزاعی با برداشتی آزاد از سخنان استاد حسین الهی قمشه‌ای که توسط منیره شکرویان طراحی شده در نگار خانه حوزه هنری ساری به نمایش گذاشته می‌شود.
نمایشگاه طراحی انتزاعی سی سحر، سی اثر برگزار می شود

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران، منیره شکرویان  روز شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۲ نمایشگاه «سی سحر، سی اثر» را که  برداشتی است آزاد از مجموعه سخنان استاد حسین الهی قمشه‌ای (در ماه مبارک رمضان با محوریت خودشناسی و خداشناسی ) برگزار می کند.

شکرویان ایده‌ی خلق آثار این نمایشگاه را که شامل ۳۰ تابلو می باشد بر پایه‌ی محسوسات قلبی و ملموسات عینی با قوه ی ابتکار ذهنی می داند که به شکلی کاملاً آنی و اصیل در سحرهای ماه مبارک رمضان سال جاری انجام شده است.

مراسم افتتاحیه‌ی نمایشگاه «سی سحر، سی اثر» که به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران همزمان با دهه‌ی ولایت و با حضور مسئولان، هنرمندان و علاقمندان صورت می گیرد، ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۲ در نگارخانه سوره‌ی حوزه هنری مازندران خواهد بود.

گفتنی است در مراسم افتتاحیه‌ی این نمایشگاه از کتاب «چشمانم به حرف آمد،چکه کرد روی لبم» که مجموعه‌ای از نثرهای ادبی و طرحهای انتزاعی منیره شکرویان است نیز رونمایی خواهد شد.

علاقمندان می توانند از زمان افتتاح نمایشگاه تا چهارشنبه ۱۴ تیر ، همه روزه ساعت ۱۰  تا ۱۷ در نگارخانه سوره حوزه هنری مازندران به نشانی ساری میدان امام(ره) بلوار دانشجو از این نمایشگاه بازدید نمایند.

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها