- مازندران - عکاس مازندرانی نامزد دریافت نشان عکس سال 97 شد

عکاس مازندرانی نامزد دریافت نشان عکس سال 97 شد

تاریخ 23 دی 1398 ساعت 12:25:03
کد خبر: 000227
عکاس مازندرانی نامزد دریافت نشان جشنواره چهاردهمین جشنواره عکس خبری مطبوعاتی «دوربین.‌نت» شد.
عکاس مازندرانی نامزد دریافت نشان عکس سال 97 شد

به گزارش واژه روز، هیأت داوران بخش عکس جشنواره عکس خبری مطبوعاتی «دوربین.‌نت» نامزدهای دریافت نشان جشنواره در محورهای مختلف را معرفی کردند که در بین نامزدها نام یک عکاس مازندرانی هم دیده می‌شود.

«امیرعلی رزاقی» عکاس خبرگزاری مهر که 2 عکس ثبت شده توسط او به بخش نمایشگاه این جشنواره راه یافته بود، با نظر هیأت داوران متشکل از «وحید سالمی»، «مرتضی فرج‌آبادی» و «ساتیار امامی» به عنوان یکی از نامزدهای دریافت نشان جشنواره در بخش‌ جنبی حادثه سیل و همچنین بخش مستند اجتماعی انتخاب شد.

یوسف قاسمی، علیرضا تقوی، فرشته اصلاحی، پژمان مولایی و نسترن دادجو در بخش بخش جنبی حادثه سیل رقبای رزاقی هستند و در بخش مستند اجتماعی نیز آثار پویا بیات، علی‌اصغر یوسفی، مجید حجتی، صادق سوری و سلمان سام‌دلیری با اثر رزاقی برای دریافت نشان این بخش از چهاردهمین جشنواره عکس خبری مطبوعاتی «دوربین.‌نت» رقابت دارند.

۳۰۷۶ فریم عکس از ۳۰۷ عکاس برای دریافت عنوان بهترین عکس خبری-مطبوعاتی سال ۱۳۹۷ در ۸ بخش سیاسی، ورزشی، فرهنگ و هنر، اجتماعی، اقتصادی، آیین و مذهب، حادثه سیل و مجموعه مستنداجتماعی چهاردهمین جشنواره «دوربین.نت» به دبیرخانه این جشنواره فرستاده شده بود که تعدادی از این آثار به بخش نمایشگاه راه یافت و پس از آن نیز در هر بخش تعدادی از آثار نامزد دریافت نشان شدند.

نمایشگاه عکس‌های برتر سال «دوربین.نت» با نمایش ۱۱۵ فریم عکس و ۱۳ مجموعه عکس یکشنبه ۲۲ دی در نگارخانه سالن حوزه هنری اصفهان برگزار ‌شد و تا ۲۵ دی برپاست.

عصر پنجشنبه ۲۶ دی نیز مراسم اختتامیه، معرفی برگزیده‌ها و اهدای جوایز بخش‌های مختلف عکس و فیلم برگزار می‌شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها