- مازندران - برپایی کاروان هنری«روایت حبیب» در مازندران

برپایی کاروان هنری«روایت حبیب» در مازندران

تاریخ 13 آذر 1401 ساعت 15:56:24
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002267
مهدی معصومی گرجی، رئیس حوزه هنری مازندران، از برپایی کاروان هنری روایت حبیب به مدت 3 روز و ویژه برنامه سفیر در استان خبر داد.
برپایی کاروان هنری«روایت حبیب» در مازندران

معنوی/ به گزارش واژه‌روز، رئیس حوزه هنری مازندران، مهدی معصومی گرجی، در نشست خبری دومین کاروان هنری روایت حبیب، گفت: به مدت 3 روز استان مازندران میزبان این کاروان هنری خواهد بود و وظیفه ما قدردانی از انسانهای بزرگ و ایثارگر می‌باشد که با عشق برای اعتلای کشور تلاش کردند.

معصومی گرجی با نظر به اینکه روایت هنری حبیب روایتی از یک دوست، فرمانده، انسان شجاع و دلیر است، گفت: در این کاروان با حضور هنرمندان تراز ملی در رشته‌های هنرهای نمایشی، تصویری، شنیداری، سرود، نقالی، نمایشگاه آثار تجسمی، نقد و بررسی کتاب، کارگاه تولید آثار تجسمی به اجرای برنامه‌هایی می‌پردازند.

وی افزود: کاروان هنری روایت حبیب به مدت سه روز از ۱۶ تا ۱۸ آذرماه در استان مازندران برگزار می‌شود و ویژه برنامه سفیر، افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی و عکس، کارگاه خلق آثار هنرهای تجسمی، قصه‌های خوب، پاورقی و شب‌های خاطره از جمله برنامه‌ها است.

دبیر کاروان هنری روایت حبیب، موسوی، گفت: هشت برنامه برای این کاروان در استان طراحی شده است، و این برنامه امسال در ۱۰ استان کشور از جمله مازندران برگزار می‌شود.

موسوی ادامه داد: این کاروان سیار در قالب‌های مختلف به اجرای برنامه می‌پردازند و سفیر حبیب در مقبره شهدای گمنام نکا، بوستان ولایت ساری و گلزار شهدای فراخیل قائمشهر به اجرای برنامه می‌پردازند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها