- هنرهای تجسمی - مهلت ثبت‌نام در جشنواره هنرهای تجسمی جوانان قابل تمدید نخواهد بود

مهلت ثبت‌نام در جشنواره هنرهای تجسمی جوانان قابل تمدید نخواهد بود

تاریخ 18 مرداد 1401 ساعت 12:18:22
منبع: ایرنا
کد خبر: 002035
دبیرخانه بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران اعلام کرد: مهلت شرکت و ثبت‌نام در این جشنواره قابل تمدید نخواهد بود.
مهلت ثبت‌نام در جشنواره هنرهای تجسمی جوانان قابل تمدید نخواهد بود

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا، از ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، فردا چهارشنبه (۱۹ مرداد)، آخرین مهلت شرکت و ثبت‌نام در این جشنواره است.

بنابر اعلام دبیرخانه بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این دوره از جشنواره حداکثر تا ساعت ۱۴ روز چهارشنبه (۱۹ مردادماه) مهلت خواهند داشت تا با مراجعه به سایت رسمی جشنواره به نشانی Yafestival.ir نسبت به ثبت‌نام در جشنواره بیست و نهم اقدام کنند.

تمامی متولدین یکم فروردین ماه ۱۳۷۷ تا بیست و نهم اسفند ماه ۱۳۸۶ حائز شرط سنی شرکت در این دوره از جشنواره ‏خواهند بود.

مرکز هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها به منظور رقابت در عرصه خلاقیت‌های هنری، ارتقای تخصصی هنرجویان و با هدف شناسایی و معرفی جوانان با توجه به مؤلفه شایستگی و ارتباط هنری هنرمندان جوان سراسر کشور، با حضور استادان با سابقه دانشگاهی و هنرمندان، بیست و نهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران را شهریور امسال در اردوگاه فرهنگی ورزشی شهید باهنر برگزار می‌کند.

این جشنواره در ۱۱ رشته‌ ارتباط تصویری (پوستر)، تصویرسازی، خوشنویسی (نستعلیق)، سفال و سرامیک، عکاسی، کاریکاتور (کارتون)، مجسمه‌سازی، طراحی، نقاشی، نگارگری (نقاشی ایرانی، گل و مرغ، تذهیب) و هنرهای جدید (ویدیو آرت، چیدمان، هنرمحیطی) برگزار می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi