- مازندران - نمایشگاه تصویر سازی « انسانم آرزوست» در ایستگاه راه آهن ساری برگزار شد

نمایشگاه تصویر سازی « انسانم آرزوست» در ایستگاه راه آهن ساری برگزار شد

تاریخ 15 مرداد 1401 ساعت 11:32:28
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002029
مجموعه تصویرسازی « زینب عرب میستانی» با موضوع  رخداد کربلا و امام حسین (ع) در سالن انتظار ایستگاه راه آهن ساری به نمایش درآمد.
نمایشگاه تصویر سازی « انسانم آرزوست» در ایستگاه راه آهن ساری برگزار شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران،  ۱۴ مرداد ماه  ۱۲ تابلو تصویرسازی  از تولیدات واحد هنرهای تجسمی این مرکز،  محصول تلاش  « زینب عرب میستانی» هنرمند گرافیست برای مخاطبان عمومی ارائه شد.

مهدی معصومی گرجی در ابتدای نمایشگاه که با حضور مدیرکل اداره راه آهن شمال همراه بود هدف از این رویداد را ارائه آثار هنری برای عموم مردم عنوان کرد و گفت: باید هنر را به بطن جامعه برد و فاصله اقشار مختلف جامعه را از محل تولیدات و فعالیتهای فرهنگی و هنری  تا جای ممکن کم کرد.

رییس حوزه هنری مازندران با اشاره به کارکرد هنر گفت: مفاهیم عمیق مستتر در واقعه عاشورا را باید از زوایای تازه تر دید و این با زبان هنر به خوبی میسر می‌شود.

در ادامه زینب عرب میستانی خالق آثار نمایشگاه انسانم آرزوست که خود صاحب تحصیلات دانشگاهی در زمینه گرافیک است، سیر چند ماهه تولید این تابلو ها را که به شیوه پست مدرن ( نگاهی نو به سیاق طراحی دوره قاجار ) آماده شده محصول نگرش خود به مقوله اخلاق و نکات تربیتی عاشورا و کربلا برشمرد.

شایان ذکر است که نمایشگاه انسانم آرزوست، با رویکرد  تمرکز زدایی (و فعالیت نمایشگاهی در اماکن عمومی)، با همکاری حوزه هنری مازندران و اداره کل راه آهن شمال برگزار شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi