- مازندران - برگزاری نمایشگاه نقاشی توسط بانوی هنرمند ایرانی به صورت انفرادی

برگزاری نمایشگاه نقاشی توسط بانوی هنرمند ایرانی به صورت انفرادی

تاریخ 21 دی 1400 ساعت 13:10:48
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001608
«بنفشه کشاورز» هنرمند نقاش و گرافیست ایرانی، نمایشگاه نقاشی« شکفتن» را به صورت انفرادی در گالری آینه ساری برگزار کرد.
برگزاری نمایشگاه نقاشی توسط بانوی هنرمند ایرانی به صورت انفرادی

هنرمند نقاش و گرافیست «بنفشه کشاورز» در گفتگو با خبرنگار واژه‌روز چنین گفته است: من«بنفشه کشاورز»، متولد  ۱۳۵۹  تهران ، مدیر مسئول آموزشگاه هنرهای تجسمی ( آلما ) درجه 2و دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه کمال الملک تهران هستم. فعالیت بنده در زمینه کارگردانی انیمیشن و طراح فضا،آموزش،طراحی گرافیکی، تصویر سازی کتاب،  کمیک استریپ ایرانی، موشن گرافیک،  طراحی انیمیشن از سال ۷۸ تاکنون و چندین فیلم سینمایی از جمله انیمیشن جمشید و خورشید خورشید مصر و.. بوده‌است.

بفشه کشاورز افزود:  سریال های انیمیشن به نام یکی از این روزها و پهلوانان ، همسایه ها و .... و نماهنگ انیمیشن دو اثر به نام نوروز خوانی  کارگردانی شده در صدا و سیمای مازندران،  کارگردانی و تولید انیمیشن«آراستگی، یلدا و اعتیاد» به سفارش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

او ادامه داد: اما به دلیل فعالیت‌ام درزمینه انیمشین‌سازی به هنر نقاشی علاقه‌ی بسیاری پیدا کردم و تمام تلاشم کردم تا در این حوزه هم پیشرفت داشته باشم و موفق شوم. در ابتدا چندین آثار نقاشی من در نمایشگاه‌های مختلف قرار گرفت، اما این نمایشگاه اولین نمایشگاهی است که به صورت انفرادی در گالری آینه ساری برگزار کردم و تنها آثار خودم در آن به نمایش گذاشته شده است.

هنرمند در آخر دلیل انتخاب نام نمایشگاه را چنین گفت: من به دلیل علاقه‌ فراوانم به طبیعت و بهار نام«شکفتن» را برای نمایشگاه برگزیدم که مربوط به سرزندگی، شکفتن، طبیعت و در واقع شروع دوباره زندگی بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi