- هنرهای تجسمی - نمایش اثری از هنرمند ایرانی در کنار استادان آبرنگ جهان

نمایش اثری از هنرمند ایرانی در کنار استادان آبرنگ جهان

تاریخ 09 دی 1400 ساعت 15:27:42
منبع: هنرآنلاین
کد خبر: 001574
نمایشگاه بین‌المللی نقاشی آبرنگ با آثاری از استادان آبرنگ جهان در انگلستان برگزار می‌شود.
نمایش اثری از هنرمند ایرانی در کنار استادان آبرنگ جهان

به گزارش واژه‌روز به نقل از هنرآنلاین، نمایشگاه بین‌المللی استادان آبرنگ ماه می ‌۲۰۲۲ در انگلستان برگزار می‌شود. IWM ۲۰۲۲ که در سالن لیلشال در سالن نمایشگاهی فورد برگزار می‌شود آثاری از ۴۲ نفر از استادان برجسته آبرنگ جهان را در یک نمایشگاه به نمایش خواهد گذاشت. لیلشال به عنوان خانه ورزشکاران و ستارگان ورزشی نخبه بریتانیایی شهرت جهانی دارد و در می ‌۲۰۲۲ به خانه نقاشان نخبه آبرنگ جهان تبدیل خواهد شد.

علاوه بر آثار اساتید شناخته شده آبرنگ، آثار برگزیدگان مسابقه جهانی IWM ۲۰۲۲ نیز در این رویداد نمایش داده می‌شود. ۳۷۲۵ اثر از هنرمندان سراسر جهان برای شرکت در مسابقه ارسال شده بود که توسط ۲۴ نفراز اساتید داوری شد و در مرحله نخست ۳۰۰ هنرمند انتخاب شدند. در مرحله بعدی ۶ هنرمند به عنوان برنده مقام اول انتخاب شدند تا آثار خود را در کنار آثار اساتید بزرگ آبرنگ جهان به نمایش بگذارند.

ریحان اردکانیان هنرمند ایرانی است که با اثری به نام «سعادت» در این رویداد شرکت کرد و به عنوان یکی از ۶ برنده مقام اول مسابقه انتخاب شد. اردکانیان سابقه شرکت در چند نمایشگاه گروهی در تایلند، ترکیه، نمایشگاه بین‌المللی آبرنگ فابریانو در ایتالیا، جشنواره هنر ایران در فرانسه و... را دارد و در چند مسابقه نیز برگزیده یا تقدیر شده است. ADA FLOREK ، JIANGANG SUN ، JIAN ZHONG ZHOU ،FELICITY FLUTTER  و ANNE McCARTNEY  سایر برندگان مقام اول این مسابقه هستند که آثار آن‌ها در IWM۲۰۲۲  به نمایش درمی‌آید. این شش نفر به عضویت پلتفرم The Grand Masters درمی‌آیند و گواهینامه‌های عالی استاد بزرگ و جایگاهی در سکوی استاد بزرگ دریافت خواهند کرد.

دیوید پوکسون، استاد، مؤسس و سازمان دهنده IWM درباره این رویداد گفت: «استقبال بی‌نظیری از مسابقه IWM صورت گرفته است. من می‌خواستم سطوح جدیدی از برتری و یکپارچگی را برای مسابقات آبرنگ تنظیم کنم و می‌دانم که در IWM۲۰۲۲ به این مهم رسیده‌ایم. IWM همیشه پارامتر‌های کیفیت، محتوا و سازماندهی را در بالاترین حد خود تنظیم می‌کند و ما در این زمینه برای دیگران الهام بخش هستیم».

بیش از۱۴۰ نقاشی از ۴۲ استاد بزرگ آبرنگ معاصر جهان از ۱۶ تا ۲۹ می‌۲۰۲۲ در سالن لیلشال به نمایش گذاشته می‌شود و چند برنامه سخنرانی و ورکشاپ نیز برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها